"Królowa piękności": Mąż Katii popada w nałóg. Co wydarzy się w 7 i 8 odcinku Królowej piękności? 

Data: 2021-01-11 11:11:42 Autor: Piotr Piekarski

Królowa piękności to najnowsza rosyjska produkcja, która emitowana jest na TVP 2. W 7 i 8 odcinku serialu dochodzi do kolejnych zmian w życiu bohaterów Królowej piękności. Co tym razem zdarzy się w serialu? 

Obrazek w treści

Królowa piękności to nowa produkcja emitowana przez TVP. Tym razem serial opowiada o młodej Rosjance, która pragnie zostać światowej sławy modelką. Już niebawem w TV zobaczyć będzie można 7 i 8 odc produkcji. 

Królowa piękności – opis 7 odc

Co wydarzy się w 7 odcinku Królowej piękności? Tym razem dochodzi do spotkania ze sprytnym niemieckim reporterem, Klausem Müllerem. Mężczyzna robi dwuznaczne zdjęcia Walerce oraz Katii, które docierają do prasy. To staje się przyczynkiem do kłopotów Walerki, któremu żona zarzuca zdradę z młodą modelką – mężczyzna broni się, mówiąc, że jest to element akcji tajnych służb wymierzonych w niemieckiego dziennikarza. 

Czytaj także: "Kozacka miłość": Stiepan zostanie pisarzem! Co jeszcze wydarzy się w 26 i 27 odcinku? 

Tymczasem mąż Katii, Feliks, coraz częściej sięga po butelkę. Szybko jasne staje się, że dziennikarz ma poważne kłopoty z chorobą alkoholową. 

Królowa piękności – gdzie obejrzeć 7 odc? 

Gdzie zobaczyć można 7 odc serialu Królowa piękności? Produkcję widzowie Dwójki obejrzeć będą mogli w poniedziałek, 11 stycznia o godz. 21:50. Nie można jej przegapić, bowiem nie zostanie wyemitowana w TV żadna powtórka. 

Królowa piękności – opis 8 odc

A co stanie się w 8 odc Królowej Piękności? Feliks przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie spotyka się z Sznyriowem. Ten pokazuje mu zdjęcia, które sugerują zdradę Katii. Mężczyzna postanawia pozostać w Anglii, co nie podoba się rosyjskim urzędnikom – wkrótce ojciec mężczyzny zostaje wyrzucony z partii, dom Feliksa i Katii zostaje przeszukany, a sama modelka traci pracę. 

Czytaj także: "Przysięga": Kolejne wydarzenia w życiu bohaterów! Co wydarzy się w 328 i 329 odc? 

Wkrótce Feliks umiera – oficjalnie staje się ofiarą wypadku samochodowego, w co jednak nie wierzą członkowie jego rodziny. Pogrążona w żałobie matka umiera z rozpaczy, a ojciec dostaje udaru. 

Katia wydaje się być skończona, co cieszy jej przeciwników – Dinę oraz Sznyriowa. 

Królowa piękności – gdzie obejrzeć 8 odc? 

Gdzie zobaczyć można 8 odc serialu Królowa piękności? Produkcja wyemitowana zostanie w telewizji we wtorek, 12 stycznia. Produkcja na ekranach tradycyjnie pojawi się o godz. 21:50. 

Czytaj także: Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

Po premierze serialu w telewizji, zobaczyć będzie go można także na VOD TVP. 

Królowa piękności – książka

Serial Królowa piękności powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje żadna książka powiązana z tą produkcją. Proponujemy zatem coś innego – powieść Zniewolona, która opowiada o losach innej serialowej Katii. 

Książkę kupić można poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.