Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

Data: 2021-01-10 11:58:45 Autor: pobarski

Od kilku miesięcy wiadomo, że powstanie nowa wersja znanego amerykańskiego serialu – Plotkara. Gosspi Girl przed laty była popularną młodzieżową produkcją, a filmowcy mają nadzieję na powtórzenie tego sukcesu w przypadku reboota. 

Obrazek w treściFot. HBO Max / WarnerMedia

Plotkara – zaraz obok Przyjaciół czy Glee – to jedna z najpopularniejszych produkcji serialowych ostatnich lat pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Produkcja opowiadająca o losach nastolatków z Nowego Jorku podbiła nie tylko serca Amerykanów, ale także Europejczyków. 

Czytaj także: Premiery HBO GO styczeń 2021. Co zobaczyć?

Już niebawem widzowie będą mogli zobaczyć całkiem nową odsłonę Gossip Girl. Serial ponownie zostaje kręcony w postaci reboota realizowanego dla platformy streamingowej HBO Max. 

Plotkara – nowa wersja w 2021 

W pierwszym tygodniu 2021 r. zakończono prace nad pierwszym i drugim odcinkiem nowej wersji Gossip Girl. Informacje o zakończeniu prac nad pilotażowymi epizodami podała obecna reżyserka serialu – Karena Evans. 

Czytaj także: Kryminał "Syn" Jo Nesbo zostanie zekranizowany przez HBO 

Na Instagramie pojawiły się także pierwsze zdjęcia, które pochodzą z planu serialu. Zobaczyć można na nich nowych głównych bohaterów, w których wcielają się m.in. Jordan Alexander (wcielająca się w postać Julieny Calloway) oraz Whitney Peak, która zagra Zoyę Lott. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karena Evans (@karenaevans)

Gossip Girl 2021 – kiedy premiera? 

O reboocie popularnego serialu wiadomo już od jakiegoś czasu. Początkowo prace nad serialem realizowane miały być już w ubiegłym roku, jednak ze względu na epidemię koronawirusa, zdjęcia zostały przesunięte. Pierwsze ujęcia zrobiono dopiero w okolicach października 2020 r. Wraz ze zmianami na planie, doszło także do poważnych zmian w dacie premiery. 

Czytaj także: Trzeci sezon serialu "Mroczne Materie" – nadchodzi czas na 3 rozdział niezwykłej opowieści!

Obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie dojdzie do premiery nowego serialu Gossip Girl, chociaż prawdopodobnie HBO będzie zależało, by pierwszy sezon nowej odsłony Plotkary pojawił się na ich platformie jeszcze tego roku. 

Nieznana jest też data polskiej premiery. Warto zauważyć, że obecnie w Polsce dostępne jest HBO GO, które w połowie 2021 r. ma zostać zastąpione przez platformę HBO Max. Wraz z nową platformą, pojawią się na niej prawdopodobnie także i nowe produkcje, dotąd niedostępne w Polsce. 

Plotkara – znany serial dla młodzieży 

Serial Plotkara pierwotnie wyemitowany został w 2007 roku. Opowiadał on o losach nastolatków z bogatych rodzin, których skandale wychodzą na jaw za sprawą internetowego bloga prowadzonego przez ukrywającą się pod nickiem Gossip Girl (ang. Plotkara) dziewczynę. Produkcja liczy łącznie 121 odcinków i obecnie zobaczyć można ją m.in. na platformie Netflix. 

Warto wiedzieć, że Plotkara to serial, który powstał na podstawie książek autorstwa Cecily von Ziegesar. Wydanych zostało łącznie 12 książek z cyklu. Pierwszy tom Plotkara t. 1 pojawił się w Polsce w 2003 roku nakładem Wydawnictwa Amber. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Plotkara t. 1
Ziegesar Cecily2
Okładka książki - Plotkara t. 1

Nowe wydanie. S wróciła ze szkoły z internatem. Jeśli nie będziemy ostrożne, owinie sobie wokół palca naszych nauczycieli, włoży kieckę, w którą się nie...

dodaj do biblioteczki