"Przysięga": Kolejne wydarzenia w życiu bohaterów! Co wydarzy się w 328 i 329 odc? 

Data: 2021-01-11 09:02:06 Autor: Piotr Piekarski

Przysięga to popularna turecka telenowela, która od pewnego czasu emitowana jest w telewizji. Już niebawem zobaczyć będzie można kolejne odcinki Przysięgi – odcinek 328 oraz 329. Co tym razem wydarzy się w życiu bohaterów? 

Obrazek w treści 

Przysięga to popularny dramat obyczajowy w postaci telenoweli, który od niemal roku emitowany jest przez telewizyjną Jedynkę. Już wkrótce zobaczymy 328 i 329 odc serialu. Czego można się spodziewać w nowych odcinkach? 

Przysięga – opis 328 odc

Co wydarzy się w 328 odc Przysięgi? Wciąż wrze w domu Reyhan oraz Melike’a. Reyhan nie może wybaczyć mężowi tego, że zataił przed nią fakty. Nie pozwala też zabrać z domu rzeczy, które należały do Gulsum. 

Czytaj także: "Osiecka": Agnieszka wybiera się do USA. Co wydarzy się w 8 i 9 odc serialu? 

Tymczasem Hizir robi postępy i coraz bardziej przybliża się do Sehriye. Kemal wraz z żoną postanawiają wspólnie udać się do psychoterapeutki w sprawie swojego związku. 

Przysięga – gdzie obejrzeć 328 odc? 

Gdzie można zobaczyć 328 odcinek serialu Przysięga? Produkcja wyemitowana zostanie w telewizji w poniedziałek, 11 stycznia o godz. 16:05 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

Po premierze serialu w telewizji będzie można zobaczyć jego powtórkę – we wtorek o godz. 5:10. Jeśli zaś wolicie dłużej pospać – 328 odc Przysięgi dostępny będzie także na na VOD Telewizji Polskiej. 

Przysięga – opis 329 odc

Co stanie się w 329 odcinku Przysięgi? Kemal oraz Narin u psychologa stają po skrajnych stronach barykady. Ona – zwierza się, jednocześnie podkreślając zalety swojego męża. On – zamyka się w sobie, jest rozżalony i nie ma zamiaru rozmawiać z terapeutą. 

Czytaj także: Adaptacja książki "Rysa" Igora Brejdyganta wkrótce w Internecie

Problemy w małżeństwie mają wciąż także Reyhan i Melike. Kobieta nie chce wybaczyć swemu mężowi. 

Przysięga – gdzie obejrzeć 329 odc? 

Gdzie można obejrzeć 329 odcinek serialu Przysięga? Najnowszy odcinek produkcji obejrzeć będzie można w czasie wtorkowej emisji na telewizyjnej Jedynce. Przysięga pojawi się na szklanych ekranach we wtorek 12 stycznia o godz. 16:05. 

Czytaj także: "Chyłka-Rewizja" na TVN. Kiedy zobaczymy 3 sezon Chyłki w telewizji? 

Po premierze w TV, tradycyjnie będzie można zobaczyć serial także w Internecie – za pomocą platformy VOD TVP. 

Przysięga – książka

Serial Przysięga jest oryginalnym tureckim serialem, który oparty jest na własnym scenariusz. Oznacza to, że nie istnieje żadna książka bezpośrednio powiązana z tym tytułem. 

Zamiast tego polecić możemy powieść Zniewolona. Bez prawa do miłości, która z kolei nawiązuje do innego hitu TVP – serialu Zniewolona.

Powieść kupić można poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.