reklama

"Chyłka-Rewizja" na TVN. Kiedy zobaczymy 3 sezon Chyłki w telewizji? 

Data: 2021-01-06 12:44:11 Autor: Patryk Obarski

Serial o Joannie Chyłce już od kilku lat wzbudza duże zainteresowanie pośród widzów. Od kilku tygodni w sieci można było zobaczyć 3 sezon serialu – Chyłka – Rewizja – a już od stycznia serial zostanie wyemitowany także w telewizji. 

Obrazek w treściFot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN

Chyłka – Rewizja to najnowszy sezon serialu o Joannie Chyłce, który oparty jest na książkach Remigiusza Mroza. W poprzednich sezonach widzowie mogli poznać historie z Zaginięcia oraz Kasacji, wraz z trzecim sezonem zekranizowana została natomiast trzecia część prawniczego cyklu opolskiego autora. 

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki? 

W najnowszym sezonie przedstawiona zostaje historia Bukano, mężczyzny romskiego pochodzenia, który oskarżony zostaje o brutalne zabójstwo swoich bliskich. Wszystkie dowody pozornie wskazują na Roma, jednak Chyłka zrobi wszystko, by wybronić mężczyznę, a tym samym – ponownie zyskać uznanie po katastrofalnych wydarzeniach z Kasacji

Chyłka-Rewizja – kiedy w telewizji? 

Chyłka – Rewizja premierowo pojawiła się na platformie Player.pljuż kilka tygodni temu, gdzie serial zobaczyć mogli abonenci platformy VOD. Po emisji ostatniego odcinka i świątecznej przerwie, grupa TVN zapowiedziała, że już wkrótce rozpocznie emisje serialu także na antenie TVN. 

Czytaj także: "Chyłka – Rewizja" od 6 października

Niestety, wbrew oczekiwaniom fanów, stacja TVN nie wyemituje całego trzeciego sezonu w telewizji. Co prawda w święto Trzech Króli, 6 stycznia 2021 r. o godz. 21:30, na TVN zobaczymy 1 odc Chyłki-Rewizji, jednak w kolejnych tygodniach na antenie TVN nie pojawią się kolejne odcinki serialu. 

Emisja pilotażowego odcinka trzeciego sezonu ma być jedynie formą promocji produkcji oryginalnych Player.pl. Widzowie, którzy będą chcieli zobaczyć pozostałe odcinki, będą musieli skorzystać z oferty internetowej platformy grupy TVN. 

Czytaj także: Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

W kolejnym tygodniu na antenie TVN w środy o 21:30 pojawi się pierwszy odcinek serialu Żywioły Saszy – Ogień, będącego adaptacją powieści Katarzyny Bondy Lampiony. Zaś za dwa tygodnie o tej porze wyemitowany zostanie pilotażowy odcinek serialu Nieobecni

Chyłka i inne ekranizacje Remigiusza Mroza

Serial o Joannie Chyłce jest jedną z chętniej oglądanych produkcji oryginalnych na platformie Player.pl. Jak wiadomo, grupa TVN realizować będzie już 4 sezon serialu na podstawie prozy Remigiusza Mroza. Najnowszy sezon opierać ma się na książce Inwigilacja – o szczegółach pisaliśmy w naszym poprzednim materiale: Chyłka – sezon 4. Co już wiadomo? Znani pierwsi aktorzy!

We wrześniu poinformowano, że grupa TVN Discovery zawarła współpracę z portalem streamingowym Walter Presents, który oferuje usługi VOD na serialowo-telewizyjnym rynku anglojęzycznym.  Do oferty Walter Presents trafiły wówczas m.in. seriale Chyłka – Zaginięcie oraz Chyłka – Kasacja, które zobaczyć mogą widzowie USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii oraz Nowej Zelandii.

Po wielkim sukcesie ekranizacji prawniczej serii o Joannie Chyłce, jak świeże bułeczki rozeszły się także prawa do innych książkowych cykli Remigiusza Mroza. Sprzedano prawa do ekranizacji m.in. serii political fiction W kręgach władzy oraz serii z komisarzem Wiktorem Forstem. W grudniu 2019 r. Canal+ poinformowało, że zekranizuje powieść Listy zza grobu. Nie wiadomo jednak, kiedy odbędą się premiery kolejnych adaptacji.

Chyłka – Rewizja – książka

Trzeci sezon serialu powstał na podstawie książki Rewizja. Jest to trzeci tom cyklu o mecenas Chyłce. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona (imprint Wydawnictwa Poznańskiego). 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Czerwona księżniczka
Sofka Zinovieff
Czerwona księżniczka
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Cóś
David Walliams
Cóś
Pokaż wszystkie recenzje