Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

Data: 2020-09-06 20:10:21 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

W niedzielę, 6 września, na oficjalnych social mediach serialu Chyłka pojawił się pierwszy oficjalny trailer serialu. W produkcji ponownie wystąpiła Magdalena Cielecka, Fili Pławiak oraz Ten Trzeci. 

Obrazek w treściFot. bezpłatny materiał promocyjny / x-news.pl / TVN

W niedzielne popołudnie w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja. Nowy trailer to zapowiedź trzeciego sezonu realizowanego na kanwie prozy Remigiusza Mroza. 

Chyłka – Rewizja – opis

Serial Chyłka – Rewizja przedstawia kolejną sprawę mecenas Joanny Chyłki. Tym razem znana warszawska prawniczka musi zająć się obroną Piotra Langera Juniora, syna znanego biznesmena, który oskarżony został o brutalne zabójstwo. 

Czytaj także: "Chyłka" wraca na antenę. Kiedy premiera 3 sezonu?

Niestety, jej nowy klient nie zamierza współpracować z prawniczką – podczas spotkań milczy. Chyłka jest gotowa przyjąć obronę dot. niepoczytalności, jednak nie zgadza się na to jej klient. 

Tymczasem sprawa zatacza coraz szersze kręgi. 

Chyłka – Rewizja – zwiastun 

W niedzielę, 6 września, pojawił się pierwszy trailer serialu. Nie jest to jeszcze pełen zwiastun produkcji, jednak przedstawia pierwsze sceny z nowego sezonu serialu Chyłka. 

Trailer zobaczyć można na Facebooku serialu Chyłka oraz na oficjalnej stronie na Facebooku Remigiusza Mroza.

Chyłka – Rewizja – premiera

Na ten moment nieznana jest dokładna data premiery serialu Chyłka – Rewizja. Premierę nowego sezonu zaplanowano jednak na jesień 2020. 

Czytaj także: "Żywioły Saszy – Ogień" – jesienią premiera na Player.pl

Serial zobaczyć będzie można na platformie player.pl, zaraz obok innego nowego serialu – Żywioły Saszy. Ogień – będącego adaptacją powieści Katarzyny Bondy. 

Chyłka – Rewizja – książka

Trzeci sezon serialu powstał na podstawie trzeciej książki z cyklu o Chyłce – powieści Rewizja. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy