"Żywioły Saszy – Ogień" – jesienią premiera na Player.pl

Data: 2020-08-31 10:27:36 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Już jesienią tego roku na platformie Player.pl zadebiutuje nowy serial Żywioły Saszy. Jest to adaptacja powieści Lampiony autorstwa Katarzyny Bondy. W roli głównej w serialu zagra Magdalena Boczarska. 

Obrazek w treściPHOTO: AGNIESZKA K. JUREK/TV

Żywioły Saszy – Ogień to najnowsza produkcja stacji TVN, która jesienią tego roku swoją premierę będzie mieć na platformie Player.pl. Po najnowszej konferencji ramówkowej TVN widzowie poznali pierwsze szczegóły dot. produkcji. 

Żywioły Saszy – Ogień – opis

O czym będzie serial Żywioły Saszy – Ogień? Nowa produkcja skupi się na postaci Saszy Załuskiej, policyjnej profilerki. Sasza niedawno wróciła zza granicy, gdzie dokształcała się w zawodzie profilerki. Po siedmiu latach mieszkania w Wielkiej Brytanii, powrót do domu jest trudny. Nie ułatwia go fakt, że od razu po powrocie, musi zabrać się do pracy. 

Czytaj także: Będzie serial na podstawie bestsellerów Katarzyny Bondy!

Musi wyjechać do Łodzi, gdzie w ostatnim czasie doszło do serii podpaleń. Okazuje się, że w znanym mieście grasuje seryjny podpalacz. Policja nie wie, co będzie jego następnym celem, ani dlaczego to robi. Zadaniem Saszy jest stworzenie profilu sprawcy, dzięki czemu policji uda się złapać go przed kolejnym atakiem. 

Jednak okazuje się, że sprawa podpalacza jest znacznie bardziej złożona, niż przypuszczali. 

Żywioły Saszy – Ogień – kto wystąpi? 

Kto znalazł się w obsadzie najnowszego serialu Żywioły Saszy? W produkcji oryginalnej player.pl zagrały znani polscy aktorzy. W postać głównej bohaterki, tytułowej Saszy Załuskiej, wcieliła się Magdalena Boczarska. 

Czytaj także: Chyłka: Niebawem premiera kolejnej części z serii Remigiusza Mroza? 

Oprócz niej w produkcji wystąpią także Marcin Czarnik, Mirosław Haniszewski, Piotr Cyrwus, Andrzej Konopka, Arkadiusz Jakubiak, Jerzy Trela oraz Aleksandra Konieczna. 

Żywioły Saszy – Ogień – zwiastun

11 listopada na oficjalnym kanale TVN na YouTubie zadebiutował oficjalny teaser serialu Żywioły Saszy - Ogień. W pierwszych fragemntach serialu zobaczyć można zwłaszcza postać tytułowej bohaterki, Saszy Załuskiej. Oprócz tego w teaserze zapowiedziany zostaje również główny wątek produkcji. 

 

Żywioły Saszy – Ogień – kiedy premiera? 

Pierwszy odcinek serialu Żywioły Saszy - Ogień zobaczyć będzie można w drugiej połowie listopada. Pilotażowy epizod pojawi się w sieci 17.11 - wówczas serial będzie miał oficjalną premierę na platformie Player.pl. Oznacza to, że serial nie będzie w tym czasie emitowany w telewizji. Widzowie będą mogli go zobaczyć jedynie w sieci. Serial zobaczyć można m.in. w serwisie player.pl

Czytaj także: Serial na podstawie książek Katarzyny Bondy jeszcze w tym roku?

Ostatni odcinek serialu wyemitowany zostanie na Player.pl prawdopodobnie 29 grudnia. Można spodziewać się, że w telewizji serial pojawi się wiosną lub jesienią 2021 roku. 

Żywioły Saszy – Ogień – recenzja

Czy warto zobaczyć serial Żywioły Saszy – Ogień?

Wadą serialu jest teatralność niektórych scen, miejscami kuleją dialogi, jednak rekompensuje to naprawdę solidne tempo produkcji, umiejętnie budowane napięcie i realizacyjna sprawność

 – więcej przeczytacie w naszej recenzji serialu.

Żywioły Saszy – Ogień – książka

Serial Żywioły Saszy – Ogień powstał na podstawie książki Katarzyny Bondy pt. Lampiony. Jest to kolejna część z cyklu „Cztery żywioły”, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Muza. 

Oprócz Lampionów, w ramach cyklu Katarzyna Bonda napisała także powieści: Pochłaniacz, Okularnik  oraz Czerwony Pająk. Wszystko ma swój koniec

Książkę Lampiony kupić można poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Lampiony
Katarzyna Bonda8
Okładka książki - Lampiony

„Lampiony” są kontynuacją losów Saszy Załuskiej z całkiem nową zagadką, z którą przyjdzie się bohaterce zmierzyć. Tym razem profilerka...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje