"Chyłka – Rewizja" od 6 października

Data: 2020-09-28 09:15:59 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Od 6 października na platformie Player.pl zobaczyć będzie można trzeci, najnowszy sezon serialu Chyłka. Najnowszy sezon oparty będzie na powieści Rewizja Remigiusza Mroza. 

Obrazek w treściFot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Na trzeci sezon serialu opartego na prawniczym cyklu o Joannie Chyłce czekało wielu fanów powieści Remigiusza Mroza. Z powodu pandemii i zmian w ramówkach stacji, planowana na wiosnę br. produkcja została przesunięta. Do tej pory nieznana była data premiery 3. sezonu Chyłki, jednak teraz się to zmieniło. 

„Chyłka – Rewizja” – kiedy premiera? 

Jak poinformował portal WirtualneMedia.pl, stacja TVN planuje premierę nowego serialu Chyłki już na pierwszy tydzień października. Chyłka – Rewizja swoją premierę ma mieć dokładnie 6.10 na platformie Player.pl. 

Czytaj także: Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

6.10 w sieci zadebiutować ma pierwszy odcinek nowego serialu i zobaczyć będzie go można za darmo. Oprócz tego widzowie, którzy posiadają wykupiony dodatkowy abonament na Player.pl, tego samego dnia będą mogli zobaczyć także odcinek 2 serialu. 

Kolejne odcinki mają być publikowane w kolejnych tygodniach. Zgodnie z tymi informacjami, należy spodziewać się, że serial zobaczymy w sieci w następujących dniach: 

16 i 23.02.2021 r. – 1 i 2 odcinek - omówienie odcinków 1 i 2

13.10 – 3 odcinek - omówienie odcinków 2 i 3

20.10 – 4 odcinek - omówienie odcinków 3 i 4

27.10 – 5 odcinek - omówienie odcinków 4 i 5

3.11 – 6 odcinek - omówienie odcinków 5 i 6

10.11 – 7 odcinek - omówienie odcinków 6 i 7

Łącznie nowy sezon serialu Chyłka liczyć ma siedem odcinków. Aby zobaczyć wszystkie odcinki na platformie Player.pl, można skorzystać ze specjalnej oferty abonamentowej

„Chyłka – Rewizja” – o czym będzie serial? 

Kolejny sezon serialu to nowe wydarzenia w życiu Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego. Tym razem znana warszawska adwokatka musi zmierzyć się ze sprawą pewnego robotnika, który dowiaduje się, że dwie najważniejsze osoby w jego życiu – żona oraz córka – giną w tragicznych okolicznościach. Mężczyzna jest zrozpaczony, pragnie też pochować najbliższe z godnością. Niestety, szybko okazuje się, że ubezpieczyciel nie ma zamiaru wypłacić pieniędzy z polisy na życie. Zamiast tego – rzuca oskarżenia na robotnika, który zabić miał rodzinę dla pieniędzy. 

Czytaj także: "Chyłka" wraca na antenę. Kiedy premiera 3 sezonu?

Wkrótce sprawą zajmuje się prokuratura, a mężczyzna trafia na ławę oskarżonych. Szybko okazuje się, że jedyną osobą, która może pomóc mężczyźnie, jest pogrążona mecenas Joanna Chyłka. 

„Chyłka – Rewizja” – książka

Najnowszy, trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce powstał na podstawie powieści Rewizja. Jest to trzeci tom z książkowego cyklu o prawniczce, stworzonego przez Remigiusza Mroza

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Pokaż wszystkie recenzje