reklama

"Chyłka – Rewizja" od 6 października

Data: 2020-09-28 09:15:59 Autor: Patryk Obarski

Od 6 października na platformie Player.pl zobaczyć będzie można trzeci, najnowszy sezon serialu Chyłka. Najnowszy sezon oparty będzie na powieści Rewizja Remigiusza Mroza. 

Obrazek w treściFot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Na trzeci sezon serialu opartego na prawniczym cyklu o Joannie Chyłce czekało wielu fanów powieści Remigiusza Mroza. Z powodu pandemii i zmian w ramówkach stacji, planowana na wiosnę br. produkcja została przesunięta. Do tej pory nieznana była data premiery 3. sezonu Chyłki, jednak teraz się to zmieniło. 

„Chyłka – Rewizja” – kiedy premiera? 

Jak poinformował portal WirtualneMedia.pl, stacja TVN planuje premierę nowego serialu Chyłki już na pierwszy tydzień października. Chyłka – Rewizja swoją premierę ma mieć dokładnie 6.10 na platformie Player.pl. 

Czytaj także: Już jest pierwszy zwiastun serialu Chyłka – Rewizja

6.10 w sieci zadebiutować ma pierwszy odcinek nowego serialu i zobaczyć będzie go można za darmo. Oprócz tego widzowie, którzy posiadają wykupiony dodatkowy abonament na Player.pl, tego samego dnia będą mogli zobaczyć także odcinek 2 serialu. 

Kolejne odcinki mają być publikowane w kolejnych tygodniach. Zgodnie z tymi informacjami, należy spodziewać się, że serial zobaczymy w sieci w następujących dniach: 

16 i 23.02.2021 r. – 1 i 2 odcinek - omówienie odcinków 1 i 2

13.10 – 3 odcinek - omówienie odcinków 2 i 3

20.10 – 4 odcinek - omówienie odcinków 3 i 4

27.10 – 5 odcinek - omówienie odcinków 4 i 5

3.11 – 6 odcinek - omówienie odcinków 5 i 6

10.11 – 7 odcinek - omówienie odcinków 6 i 7

Łącznie nowy sezon serialu Chyłka liczyć ma siedem odcinków. Aby zobaczyć wszystkie odcinki na platformie Player.pl, można skorzystać ze specjalnej oferty abonamentowej

„Chyłka – Rewizja” – o czym będzie serial? 

Kolejny sezon serialu to nowe wydarzenia w życiu Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego. Tym razem znana warszawska adwokatka musi zmierzyć się ze sprawą pewnego robotnika, który dowiaduje się, że dwie najważniejsze osoby w jego życiu – żona oraz córka – giną w tragicznych okolicznościach. Mężczyzna jest zrozpaczony, pragnie też pochować najbliższe z godnością. Niestety, szybko okazuje się, że ubezpieczyciel nie ma zamiaru wypłacić pieniędzy z polisy na życie. Zamiast tego – rzuca oskarżenia na robotnika, który zabić miał rodzinę dla pieniędzy. 

Czytaj także: "Chyłka" wraca na antenę. Kiedy premiera 3 sezonu?

Wkrótce sprawą zajmuje się prokuratura, a mężczyzna trafia na ławę oskarżonych. Szybko okazuje się, że jedyną osobą, która może pomóc mężczyźnie, jest pogrążona mecenas Joanna Chyłka. 

„Chyłka – Rewizja” – książka

Najnowszy, trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce powstał na podstawie powieści Rewizja. Jest to trzeci tom z książkowego cyklu o prawniczce, stworzonego przez Remigiusza Mroza

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Pokaż wszystkie recenzje