"Chyłka-Rewizja": Bukano uciekł! Jego sprawa ma jeszcze szanse? Co wydarzy się w 5 i 6 odc serialu?

Data: 2020-11-03 18:07:36 Autor: Tamer Adas

Chyłka-Rewizja to nowy serial stacji TVN, stanowiący kolejną adaptację powieści Remigiusza Mroza - Rewizja, prezentujący skomplikowane kolejne przygody słynnej pani adwokat Joanny Chyłki. Co się stanie po Chyłka-KasacjaCo czeka fanów w odcinkach 5 i 6 odc Chyłka-Rewizja?

Obrazek w treści Fot. kadr z 1 odc serialu "Chyłka - Rewizja" / Agnieszka K. Jurek / TVN / x-news.pl 

Chyłka-Rewizja to trzeci sezon serialu o Joannie Chyłce, zmagającą się z najtrudniejszymi sprawami, których nie chciałby się podjąć inny adwokat.

Chyłka-Rewizja – opis 5 odc

Co wydarzy się w 5 odcinku Chyłka-Rewizja? Druga rozprawa nie idzie tak jak powinna, niespodziewanie dla wszystkich obserwujących kluczowy świadek dla całej linii brony zdecydował się zmienić swoje dotychczasowe zeznania. Podejrzenia o te działania natychmiast kierują się w stronę Langera.

Chyłka zdecydowała się wobec tego powołać kolejną osobę. Będzie nim Weszo to lider społeczności Romskiej, który wspomina w trakcie o ostatnim spotkaniu z żoną i córeczką Bukano, odbywającego się w dniu ich zaginięcia. Langer natomiast spotyka się z Darią, chcąc zabrać dziewczynkę ze sobą. 

Czytaj także: Recenzja serialu „Chyłka – Rewizja”. Kordian kontra Chyłka.

Zniknięcie Bukano sprawia, że Kordian jeszcze mocniej drąży całą sprawę, przy czym Buchelta skoncentrowany jest tylko i wyłącznie na dobrym wyroku dla całego Salusa. Aplikant otrzymuje jasne, proste ostrzeżenie i przypominajkę. Oryński zaczyna rozumieć jak istotna staje się lojalność wobec pracodawcy i klienta, ponieważ porażka czy zdrada będą posiadać poważne konsekwencje....

Chyłka-Rewizja – gdzie obejrzeć 5 odc?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 3 listopada 2020 roku na platformie player.pl.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Pierwszy odcinek jest dostępny zupełnie za darmo w internecie na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja – opis 6 odc

Co stanie się w 6 odc Chyłka-Kasacja? Bukano wykorzystuje swój spryt, dzięki któremu udaje mu się uciec. Nie ma jednak pojęcia co się stało, gdzie obecnie jest i kto był jego oprawcą. Informacja ta łączy i przeplata się z doniesieniami o śmierci jednego z przedstawicieli Salusa, który ginie w wyniku tragicznego wypadku.

Buchelt w związku z czym z zaskoczenia odwiedza Kordiana w jego mieszkaniu, gdzie poprze pośrednictwo patrona Langera składa propozycję skierowaną do Zordona. Ta może okazać się dla niego propozycją nie do odrzucenia.

Czytaj także: Remigiusz Mróz naprawi 2020 r. - zapowiedź nowej książki

Dochodzi do kolejnej rozprawy, w trakcie której Oryński odnalazł sposób, aby doprowadzić do procesu i uniknięcia konfrontacji z Chyłką na sali sądowej. Buchelt przywołuje następnego świadka, któego zeznania mają zapewnić potężnemu Salusowi ostateczne zwycięstwo.

Chyłka-Rewizja– gdzie obejrzeć 6 odc?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Chyłka-Kasacja? Najnowszy, ostatni epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 10 listopada 2020 roku na platformie player.pl.

Czytaj także: Nowa książka Remigiusza Mroza jeszcze we wrześniu – „Precedens”, czyli Chyłka 12!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

Chyłka-Rewizja– książka

Serial Chyłka-Kasacja opracowany został na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. Rewizja. Jest to pierwszy z całego cyklu o Joannie Chyłce, dzięki któremu autor zyskał wielką sławę i popularność.

Książkę Rewizja kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rewizja
Remigiusz Mróz18
Okładka książki - Rewizja

Szary człowiek kontra wielka korporacja. Dyskryminacja kontra tolerancja. Chyłka kontra Oryński. Żona i córka robotnika z Ursynowa giną tragicznie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo