"Chyłka" wraca na antenę. Kiedy premiera 3 sezonu?

Data: 2020-08-13 09:31:56 Autor: Patryk Obarski

Serial Chyłka jest jedną z pierwszych produkcji oryginalnych realizowanych przez stację TVN specjalnie na potrzeby platformy Player.pl. Ostatnio stacja zapowiedziała, że jesienią Chyłka wróci na antenę.

Obrazek w treściFot. AGNIESZKA K. JUREK/TVN / x-news.pl

Od 2018 r. realizowany jest serial na podstawie cyklu Remigiusza Mroza o mecenas Joannie Chyłce. Pierwsze odcinki serialu pojawiły się na Player.pl w grudniu 2018 r. i rozpoczęły serial od historii z książki Zaginięcie Mroza. W ubiegłym roku zrealizowano drugi sezon serialu – na podstawie książki Kasacja. Chociaż widzowie mogli zobaczyć już drugi sezon na platformie Player.pl, to właśnie on trafi na antenę jesienią. 

„Chyłka-Kasacja” jesienią w TVN

Kasacja początkowo emitowana miała być we wiosennej ramówce TVN-u, jednak ostatecznie – wycofano się z tego pomysłu ze względu na pandemię koronawirusa.  2 sezon serialu na podstawie prozy Remigiusza Mroza musiał poczekać na lepszy moment i zdaniem stacji, ten właśnie nadszedł. 

Czytaj także: Recenzja serialu Chyłka – Zaginięcie

Zgodnie z zapowiedziami, które pojawiają się od paru dni w sieci, drugi sezon Chyłki prawdopodobnie zobaczymy w jesiennej ramówce TVN. Ma ona rozpocząć się na przełomie sierpnia oraz września. Odcinki drugiego sezonu serialu emitowane mają być co tydzień we wtorki o godz. 21:30.

Czytaj także: Lista odcinków i opisy Chyłka-Kasacja

Przypomnijmy, że 2 sezon Chyłki kontynuuje losy znanej mecenas z kancelarii Żelazny & McWay oraz aplikanta adwokackiego Kordiana Oryńskiego. Prawnicy zostają zaangażowani w obronę syna znanego milionera, który oskarżony został o brutalne zabójstwa. Niestety, ich klient nie zamierza współpracować ze swoimi obrońcami, a wszystkie dowody wskazują na winę młodego biznesmena. 

„Chyłka-Kasacja” na YouTube

Emisji Chyłki w telewizji to jednak nie wszystko. Jak zapowiedziała grupa TVN, na swoich profilach na Facebooku oraz YouTube w ramach akcji „Odpalamy seriale za free”, w kolejnych tygodniach sierpnia odcinki oryginalnych produkcji Player.pl pojawią się za darmo na powyższych platformach.

Czytaj także: Fatalna obrona i błyskawiczny wyrok. Recenzja pierwszych odcinków serialu „Chyłka-Kasacja”

Na YouTube czy Facebooku trafi jedynie pierwszy z odcinków, a reszta nadal pozostanie w zasobach Player.pl. Pierwszy odcinek serialu Chyłka-Kasacja udostępniony zostanie w czwartek, 13 sierpnia o godz. 10:00. Wciąż wszystkie odcinki serialu zobaczyć można tutaj

W kolejnych tygodniach w ramach akcji udostępnione zostaną także odcinki seriali: Kod genetyczny, Odwórceni. Ojcowie i córki, Motyw oraz Pod powierzchnią.

„Chyłka-Rewizja” – 3 sezon serialu Chyłka

Emisja 2 sezonu na antenie TVN wzbudziła zainteresowanie widzów, jednak niektórzy przypomnieli, że przecież serial dostępny jest w sieci od roku, a fani czekają wciąż na 3 sezon produkcji. 

Czytaj także: Chyłka - Kasacja. Gdzie zobaczyć cały serial?

Faktycznie, tego roku skończono prace nad kolejnym sezonem serialu zatytułowanym Chyłka-Rewizja. Jak wskazuje nazwa produkcji, nowy sezon będzie adaptacją trzeciej książki Mroza z cyklu o Joannie Chyłce.  Nowy sezon skupi się na sprawie pochodzącego z warszawskiego Ursynowa robotnika, który oskarżony zostaje przez ubezpieczyciela o brutalne morderstwo swojej żony. 

„Chyłka-Rewizja” – kiedy premiera? 

Na ten moment nieznana jest data premiery 3 sezonu serialu Chyłka. Wiadomo jednak, że prace na planie definitywnie się już skończyły – i to pomimo pandemii wirusa. 

Ostatni klaps na planie filmowym padł 20 lipca. Wówczas Magdalena Cielecka, odtwórczyni głównej roli w serialu, napisała na swoim profilu na Facebooku

„zdjęcia do trzeciego sezonu Chyłka zakończone! dziękuję moim wspaniałym kolegom aktorom, z Filip Pławiak na czele 🧡, reżyserom Łukaszowi Palkowskiemu i Markowi Wróblowi, producentom z Aktiv Media @Viola Zaorska i Agnieszka Sandecka, calej ekipie oraz najlepszemu cateringowi na świecie, @Krzysiek Gąsowski 😋 a także TVN oraz player.pl". 

Jak zapewniał TVN w lipcu, 3 sezon na player.pl powinniśmy zaobczyć jeszcze tego roku. Można spodziewać się, że premiera nastąpi w okolicach listopada lub grudnia. Nieoficjalnie mówi się, że serial pojawić może się nawet na początku października.

„Chyłka” – książki 

Serial Chyłka powstał na kanwie serii Remigiusza Mroza, która obecnie składa się z 11 tomów. Ostatni z nich – Ekstradycja – swoją premierę miał w marcu bieżącego roku.

Pierwszy tom z cyklu, książkę Kasacja, kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje