reklama

Już jest! Nowy sezon Chyłki już w Internecie!

Data: 2019-11-14 22:44:54 Autor: Patryk Obarski

Fani prozy Remigiusza Mroza długo czekali na ekranizacje książek ulubionego pisarza. Na całe szczęście w ubiegłym roku pojawił się pierwszy sezon serialu na podstawie serii o Joannie Chyłce, a właśnie dziś premierę miała kolejna transza serialu. Gdzie go zobaczyć? Jego pierwsze odcinki są już dostępne w serwisie player.pl A w naszym serwisie dostępna jest już recenzja serialu Chyłka-Kasacja

Chyłka - Kasacja Magdalena CieleckaAgnieszka K. Jurek/TVN/x-news.pl

Remigiusz Mróz jest jednym z najpoczytniejszych współczesnych polskich pisarzy. Obecnie na swoim koncie ma ponad 30 publikacji, o czym możecie dowiedzieć się z naszego przewodnika po twórczości pisarza.

W ubiegłym roku na platformie TVN – player.pl – pojawiły się pierwsze odcinki serialu Chyłka – Zaginięcie, który oparty był na drugiej książce z cyklu o Joannie Chyłce. Produkcja okazała się wielkim sukcesem, emitowana była także wieczorową porą przez stację TVN na początku bieżącego roku.

Czytaj także: Wkrótce ekranizacja książki Listy zza grobu Remigiusza Mroza

W czasie wakacji i na początku jesieni trwały jeszcze prace nad kolejnym sezonem – Chyłka – Kasacja, a od dziś fani serialu (i książek) o niepokornej prawniczce mogą poznać jej dalsze losy.

„Chyłka – Kasacja” – o czym będzie 2 sezon?

2 sezon Chyłki przedstawi losy milionera, Piotra Langera Juniora, który oskarżony zostaje o brutalne morderstwa. Joanna Chyłka zatrudniona zostaje do sprawy Langera, a prawniczce towarzyszy ponownie jej aplikant adwokacki, Kordian Oryński.

Langer nie jest jednak zwykłym klientem kancelarii. To niezwykle wpływowy biznesmen, a jego sprawa jest naprawdę medialna. Co jednak najgorsze – oskarżony nie chce współpracować ze swoimi… obrońcami.

Czy Chyłce i Zordonowi uda się wybronić klienta? I czy Langer faktycznie jest niewinny?

„Chyłka – Kasacja” – gdzie zobaczyć?

Pierwszy odcinek pojawił się w serwisie player.pl już 15 listopada. Chociaż początkowo planowano, że pierwszy epizod serialu pojawi się dopiero po godzinie 6 rano, to dzień wcześniej pojawiły się informacje, że najwięksi fani mają szansę zobaczyć serial wcześniej – już po północy. Pierwszy odcinek można obejrzeć całkowicie za darmo. Aby zobaczyć kolejne, trzeba mieć wykupiony przynajmniej pakiet Start w cenie 10 zł miesięcznie.  

Wszystkie odcinki serialu można zobaczyć serwisie player.pl. Obecnie serial można zobaczyć na platformie player.pl w ramach abonamentu dostępnego na platformie. Prawdopodobnie serial emitowany będzie w przyszłości tradycyjnie na kanale TVN.

„Chyłka – Kasacja” – czy jest książka?

Drugi sezon serialu o Joannie Chyłce oparty jest na pierwszej książce z cyklu – Kasacja. Choć książka wydana została już kilka lat temu, to całkiem niedawno na rynku pojawiło się wznowienie powieści w nowej, filmowej okładce.

Książkę Kasacja można kupić tutaj:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kasacja
Remigiusz Mróz30
Okładka książki - Kasacja

Manipulacje, intrygi i bezwzględny, ale też fascynujący prawniczy świat… Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Sprawa...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Czerwona księżniczka
Sofka Zinovieff
Czerwona księżniczka
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Cóś
David Walliams
Cóś
Pokaż wszystkie recenzje