"Kozacka miłość": Stiepan zostanie pisarzem! Co jeszcze wydarzy się w 26 i 27 odcinku? 

Data: 2021-01-11 09:38:42 Autor: Piotr Piekarski

Kozacka miłość to kolejna rosyjska produkcja, która od kilku tygodni z powodzeniem emitowana jest przez Telewizję Polską. Już wkrótce zobaczyć będzie można 26 odc Kozackiej miłości. Co warto o nim wiedzieć? 

Obrazek w treści

Kozacka miłość to nowy serial kostiumowy, który od pewnego czasu emitowany jest na Dwójce. Już wkrótce zobaczyć będzie można 26 oraz 27 odcinek serialu. Co warto o nich wiedzieć? 

Kozacka miłość – opis 26 odcinka

Co wydarzy się w 26 odcinku Kozackiej miłości? W nowym odcinku Kozackiej miłości dochodzi do rozmowy pomiędzy Kolewanowem a Pankowem. Nieoczekiwanie tę konwersację słyszy także Alona, która wie już, że do tej pory skrywano przed nią prawdę. 

Czytaj także: "Przysięga": Kolejne wydarzenia w życiu bohaterów! Co wydarzy się w 328 i 329 odc? 

Tymczasem duma Bogdana zostaje zraniony. Mężczyzna piekli się, gdy dowiaduje się, że nie otrzymuje posady pisarza. W konkurencji wyprzedził go Stiepan. Dochodzi także do kłótni pomiędzy Rogożynem a Nikołą. 

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 26 odcinek? 

Gdzie i kiedy zobaczyć można 26 odcinek serialu Kozacka miłość? Produkcja wyemitowana zostanie na TVP 2 w poniedziałek, 11 stycznia o godz. 18:45. 

Czytaj także: Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

Jeśli nie zdążyliście na nowy odcinek Kozackiej miłości – nic straconego. We wtorek 12 stycznia pojawi się powtórka 26 odc serialu – już o godz. 13:15. Tradycyjnie, serial zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie VOD TVP. 

Kozacka miłość - opis 27 odc

Co stanie się w życiu bohaterów Kozackiej miłości w 27 odcinku? Tym razem dochodzi do realizacji planów i Alona zostaje zabrana do posiadłości Karasika. Jednocześnie kobieta dowiaduje się, że Stiepan wraz z Marysią żyją w stanicy kozaków. Dziewczyna wie, jaki los czeka na nią u Karasika i postanawia zbiec. 

Czytaj także: Prawie 20 bibliotek zostanie zamkniętych w województwie łódzkim

Tymczasem Oksana pragnie miłości Fiodora. W budowaniu relacji pomaga jej matka. 

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 27 odc? 

Gdzie można zobaczyć 27 odcinek serialu Kozacka miłość? Nowy epizod pojawi się na szklanych ekranach we wtorek 12 stycznia o godz. 18:45. Następnie odcinek w formie powtórki wyemitowany zostanie w środę – 13 stycznia o godz. 13:15. 

Czytaj także: Łatwopalna. Portret Agnieszki Osieckiej

Fani serialu, którzy oglądają go w Internecie, będą mogli zobaczyć Kozacką miłość odc 27 na platformie VOD TVP. 

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie ma książki, która bezpośrednio odnosiłaby się do tej produkcji. 

Zamiast tego polecić możemy coś innego – powieść Zniewolona. Bez prawa do miłości, która powiązana jest z innym popularnym serialem Telewizji Polskiej. Publikację kupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.