"BrzydUla 2": Życie Uli wali jej się na głowę! Co wydarzy się w 37 i 38 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-11-24 13:43:57 Autor: tadas

BrzydUla 2 to zasadniczo 2. sezon cieszącego się sporą popularnością w Polsce serialu stacji TVN, emitowanego na "Siódemce", gdzie wraz z szeregiem znanych i powracających postaci, obserwować możemy ich kolejne przygody. Co czeka fanów w odcinkach 37 i 38 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 37 odc

Co wydarzy się w 37 odcinku BrzydUla 2? Wszyscy oczekują na dokonanie się przelewu z Hu Corporation. Niestety każda godzina oczekiwania kreuje coraz większe napięcie. Adam ma już przed oczami tylko i wyłącznie czarne myśli, natomiast Marek wciąż jest pewny sukcesu i dokonania się transakcji.

Adam wpada w jeszcze większą panikę, gdy okazuje się że na wydarzeniu pojawi się rodzeństwo Febo. Bożenka stara się poprawić jego humor. Podczas fety może także zdobyć jego serce....

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Maciek godzi się w końcu z żoną, chcąc ją otoczyć większą opieką i wsparciem. Przy tej okazji namawia Anię, aby ta zdecydowała się odejść z firmy... w końcu sam potrzebuje znaleźć sobie pracę. Podczas wydarzenia włamuje się do gabinetu szefa i do jego komputera.

Po latach dochodzi do spotkania Adama i Aleksa, znacząco zmieniajacego nastawienie Turka. Viola jest w absolutnie znakomitym humorze, gdyż uwielbia imprezy takie jak ta w F&D. Nie spodziewa się jednak, że jej mąż... chce się z nią wybrać na wydarzenie!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 37 odc?

Gdzie można zobaczyć 37 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, we wtorek, 24 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 38 odc

Co stanie się w 38 odc BrzydUla 2? W trakcie bankietu Marek uświadamia Violettę jaki popełniła błąd, w związku z czym oboje postanawiają współpracować, aby zmniejszyć uwagę Pana Hu oraz zrealizować do końca swoje zadanie.

Kobieta po raz kolejny próbuje oszukać swojego męża, natomiast Adam namierza gdzie obecnie znajduja się pieniędzy z Hu Corporation. Wszyscy po chwili udają się do tego miejsca. Ula poczuła się zrezygnowana, tocząc kolejną rozmowę z mężem. Nie jest w stanie go jednak namierzyć.

Czytaj także: "BrzydUla 2": Przelew z Hu Corporation wciąż nie przychodzi... Co wydarzy się w 36 i 37 odc BrzydUla 2?

W trakciem prezy Bożenka poznaje Aleksa, będą pod ważrniem jego wyglądu oraz osobowości. Na wydarzeniu nagle pojawia isę wściekła Paulina, doczuwająca gigantyczną wściekłośc wobec brata za jego działanie, które uważa za zdradę. Ten wyjawia jakie były jego intencje oraz motywacje....

Violetta, Nadia, Marek, Adam i Pan Hu docieraja na miejsce, stanowiące gigantyczny szok dla wszystkich. W tych trudnych okolicznościach Viola chce szybko zaintereweniować. Kobieta potrzebuje pomocy Marka, a w tym samym czasie życie Uli walki jej się na głowę!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 38 odc?

Gdzie można zobaczyć 38 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 25 listopada na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: "Przysięga": Kemal wciąż nie może się pogodzić ze sobą... Co wydarzy się w 304 i 305 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na własnej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą aktorkę Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo