"BrzydUla 2": Paulina pojawia się w F&D i domaga się dokumentów! Co wydarzy się w 16 i 17 odc BrzydUla 2?

Data: 2020-10-26 15:29:41 Autor: tadas

BrzydUla 2 to to wielki powrót ukochanego przez Polaków serialu komediowego, który w znakomitym stylu powraca na antenę stacji TVN wraz z szeregiem powracających, ukochanych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 16 i 17 odc BrzydUla 2?

Obrazek w treści 

BrzydUla 2 to popularny polski serial, stanowiący kontynuację BrzydUli, prezentujących losy nietypowej bohaterki - Uli Dobrzańskiej.

BrzydUla 2 – opis 16 odc

Co wydarzy się w 16 odcinku BrzydUla 2? Bożenka spędziła ostatnią noc w hotelu, gdzie trafiła poprzez działania Marka. Dziewczynie marzy się, by tak dalej toczyło się jej życie, delektując się otaczającym prestiżem oraz luksusami do dyspozycji. W tym samym miejscu dochodzi do kolejnego spotkania Violetty i Sebastiana.

Mężczyzna stara się ją przekonać do podpisania się pod listem intencyjnym. Nie jest to łatwe, ponieważ napięcie jest na tyle duże, że oboje nie dostrzegają Bożenki siedzącej niemalże tuż obok, podsłuchując ich wspólną rozmowę.

Czytaj także: BrzydUla 2 – powrót w wielkim stylu. Recenzja serialu

Marek wezwał Artura do Uli, która jest zszokowana, że zamiast jej męża w mieszkaniu pojawił się jej przyjaciel. Beatka spostrzega, że jej siostrze coś ewidentnie umknęło. Dziewczyna przy tej okazji ratuje włosy Uli przed wielką tragedią!

Ula wypytuje nastolatkę o "Bazylego", jednakże ta ze wszystkich sił stara się zmieniać temat dyskusji. Marek spotka się z Pauliną, proponując jej biznesową współpracę. Ta jest zszokowana oraz natychmiast opuszcza firmę. Natychmiast kontaktuje się również z Aleksem!

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 16 odc?

Gdzie można zobaczyć 16 odcinek BrzydUla 2? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 26 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy player.pl.

BrzydUla 2 – opis 17 odc

Co stanie się w 17 odc BrzydUla 2? Bożenka zdecydowała się wyjawić Adamowi co udało jej się podsłuchać z rozmowy pomiędzy Violettą oraz Sebastianem. Dyrektor nie może wyjść z podziwu, ponieważ ktoś z zewnątrz poznał prawdziwy sekret ze strony F&D. Marek dzieli się z Adamem swoim planem działania.

Jego wizja nie uspokoiła księgowego... wręcz wzbudziła w nim gigantyczną ilość stresu. To powoduje nieporozumienie, a po firmie krąży plotka związana z Turkiem. Maciek stara się przekonać Ulę do tego, aby jeszcze mocniej zadbała o rozwój dzieci. Niemalże wychodząc z zajęć, wszyscy natrafiają na Violę.

Czytaj także: BrzydUla 2– co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Violetta chce pogadać z Ulą o interesach, a po jej spotkaniu z Sebastianem, przekazuje Markowi maila. Treść jest zdecydowanie nie na rękę mężczyźnie, który jedzie do hotelu, aby pogadać z panią Hu. Na miejscu napotyka na przeszkody. W tym samym czasie w F&D pojawia się Paulina.

Kobieta domaga się finansowych raportów filmy, jednakże Marek prosi Adama aby ten za nich ich nie udostępniał. W związku z czym dyrektor finansowy zdecydował się wykonać niezwykle ryzykowne posunięcie.

BrzydUla 2 – gdzie obejrzeć 17 odc?

Gdzie można zobaczyć 17 odcinek BrzydUla 2? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 27 października na antenie TVN 7 od godziny 20:00.

Czytaj także: Trwają prace nad 4 sezonem Chyłki

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie player.pl.

BrzydUla 2 – książka

Serial BrzydUla 2 bazuje na autorskiej opowieści, zatem scenariusz nie ma bezpośredniego powiązania w żadnej książce ani powieści. Przy okazji debiutu pierwszej części (sezonu) przygotowano książkę BrzydUla. Pamiętnik, opracowanej przez samą Julię Kamińską.

Książkę BrzydUla. Pamiętnik kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Brzydula. Pamiętnik
Julia Kamińska4
Okładka książki - Brzydula. Pamiętnik

Serial BrzydUla na kartach książki! Ula Cieplak w nowej roli! Wielka miłość i zwierzenia bohaterki! Brzydula pisze pamiętnik. Według jej obliczeń jest...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo