Farma - co wydarzy się w 1 i 2 odcinku nowego reality show od Polsatu?

Data: 2022-01-17 11:30:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już dziś na kanale Polsat startuje nowy program stworzony na formacie norweskim, który cieszy się wielka popularnością już w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Reality show nosi tytuł Farma.   

Obrazek w treści

Program stworzony został w Norwegii, otrzymując w tym kraju już 22 sezony. Od dziś będą mogli oglądać go także polscy widzowie. Program pojawiać się będzie codziennie, od poniedziałku do piątku pokazując życie i rywalizację jedenastu uczestników w gospodarstwie bez wody, prądu i dostępu do Internetu. Sprawdzamy co wydarzy się w dwóch pierwszych odcinkach. 

Farma - opis 1 odcinka reality show

Dziś startuje nowy program rozrywkowy Polsatu, nowy codzienny program, w którym to jedenastu uczestników, w różnym wieku, wywodzący się z różnych środowisk, także zawodowych, dobrowolnie godzi się na sześć tygodni w gospodarstwie położonym w Puszczy Noteckiej. Miejsce to, choć malownicze pozbawione jest bieżącej wody, nie ma tu prądu, telefonów i dostępu do Internetu. Na jedzenie uczestnicy także będą musieli sobie zapracować 

    Czytaj również: New World - symulacyjne reality show w utopijnym świecie, już na Netflix

W pierwszym odcinku programu trzeba będzie ustalić zasady, które są nieodzownym warunkiem życia na farmie, na której istotny jest porządek, codzienne czynności i obowiązki z jakimi będą musieli poradzić sobie uczestnicy i mieszkańcy gospodarstwa. Dnia pierwszego wybrany zostanie lider grupy, zwany Farmerem Tygodnia. Ten tytuł to liderowanie grupie, dbanie o porządek  i ład. To także duża odpowiedzialność.

   Czytaj również: Miłość i kłamstwa - hiszpańskie miłosne reality show od dziś na Netflix

Aby usystematyzować codzienne, liczne czynności Farmer Tygodnia będzie prowadził Księgę Farmy, dokładnie spisany dokument, w którym znajdą się wskazówki i zasady panujące na farmie. Funkcja ta okaże się być dla uczestników niezwykle pożądana. 

Farma – gdzie obejrzeć 1 odcinek programu?

Pierwszy odcinek programu reality show Farma będzie można obejrzeć już dziś, 17 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00, na kanale Polsat.. 

Farma – opis 2 odcinka reality show

Kolejny odcinek programu, to kolejne zadanie i wyzwania jakie zostaną postawione przed uczestnikami programu. Niestety nie ten moment nie wiemy co może wydarzyć się w nowym, drugim odcinku reality show od Polsatu. Możemy spodziewać się rywalizacji i nowych wyzwań, które pozwolą nam lepiej poznać uczestników programu. 

   Czytaj również:  Równi sobie – nowy reality show TVN o pomaganiu, rusza właśnie dziś

Na dokładniejsze informacje i opis drugiego odcinka będziemy musieli niestety poczekać. 

Farma – gdzie obejrzeć 2 odcinek programu?

Kolejny, drugi odcinek programu udostępniony będzie na kanale Polsat we wtorek, 18 stycznia 2022 roku, także o godzinie 20:00. 

   Czytaj również: Jak wziąć ślub i nie zwariować – ślubny serialowy reality show od dziś na Netflix

Farma – książki 

Program Farma powstał na formacie norweskim, ale jest to jednocześnie reality show bazujące na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakim bazuje. W zamian polecamy lekturę książki o takim samym tytule Farma, Joanne Ramos.

Książkę "Farma" (Wydawnictwo Otwarte) można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy