Miłość i kłamstwa - hiszpańskie miłosne reality show od dziś na Netflix

Data: 2021-11-11 11:13:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix oprócz nowych produkcji serialowych i filmowych proponuje swoim widzów także produkcje w stylu reality show. Dziś debiutuje właśnie jeden z nich, miłosna produkcja rozrywkowa o tytule Miłośc i kłamstwa.

Obrazek w treści

Program reality show Miłość i kłamstwa, rozgrywa się wśród młodych ludzi, par, których wierność i prawdomówność testowana jest przez nowoczesne urządzenia. Co wiemy o tejże hiszpańskiej produkcji? O czym opowiada serial? Czy warto go obejrzyć?

Miłość i kłamstwa – opis programu 

Miłość i kłamstwa to klasyczne reality show, produkcji hiszpańskiej, którego prowadzącą jest Mónica Naranjo, przenosi widzów do kulsusowej willi, położonej w pięknym i egzotycznym miejscu. Przez kilka tygodni sześć par zmierzy się ze swoimi słabościami, pokazując, że nie mają, jak twierdzą, przed sobą żadnych tajemnic. 

Czytaj również:  Pogrzeby u Bernardów - Netflix z pogrzebowym paradokumentem

W czasie programu na jaw wyjdą wszystkie nieszczerości i kłamstwa, bowiem pary będą kontrolowane przez urządzenia mogące wyczytać kłamstwo z oczu, ale także wielu innych urządzeniem, w tym wykrywacza kłamstw. Każde szczere wyznanie, wyjawienie tajemnicy to także gratifikcja finansowa. Kłamstwo to anologicznie utrata pieniędzy. Para, który wygra program zgarnie 100 tysięcy euro. 

Miłość i kłamstwa – obsada, prowadzący

Program Miłość i kłamstwa zobaczymy specjalnie wybrane osoby, biorące udział w reality show, mającym na celu pokazanie życia par, ich wierności, prawdomówności i przede wszystkim miłości, jaką pary deklarują.

Prowadzącą program jest Monica Naranjo

Miłość i kłamstwa – gdzie obejrzeć reality show?

Opisywany program reality show, o tytule Miłość i kłamstwa miał swoją premierę na platformie Netflix dziś, czyli 11 listopada 2021 roku. 

Przeczytaj również: One Night Squad – nowy reality-show, od dziś na Player.pl.

Miłość i kłamstwa – opinie o reality show

Miłość i kłamstwa to klasyczne miłosne, randkowe, ale i nieco gorszące reality show. Program przeznaczony jest raczej dla bardziej dojrzałych widzów.  

Przeczytaj również: Jak wziąć ślub i nie zwariować – ślubny serialowy reality show od dziś na Netflix

Spodoba się zapewne widzom, którzy mieli okazję oglądać w polskiej telewizji takie programy jak Love Island czy Hotel Paradise. 

Miłośc i kłamstwa – książki

Serial powstał na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy książkę o takim samym tytule, Miłość i kłamstwa. Jej autorką jest Cecelia Ahern.

Książkę "Miłość i kłamstwa" (Wydawnictwo Akurat), można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy