Jak wziąć ślub i nie zwariować – ślubny serialowy reality show od dziś na Netflix

Data: 2021-04-07 11:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na Netflix nie brakuje seriali, także tych nie w fabularnym, ale realisty show stylu. Tym razem od dziś możemy oglądać reality show w komediowym stylu, poświęcone ślubom o tytule Jak wziąć ślub i nie zwariować.

Obrazek w treści

Ślub to piękna, pamiętna uroczystość, ale i wiele logistyczne wyzwanie, czasami sprawiające wiele nieoczekiwanych problemów. Opowie o nich nowy serial Netflixa, Jak wziąć ślub i nie zwariować. Co możemy spodziewać się po tym prześmiewczym, acz uczuciowym programie?

Jak wziąć ślub i nie zwariować – opis serialu reality show

Jak już wspomnieliśmy nowa produkcja Netflix to serial w stylu reality show opowiadający o uroczystości ślubnej, przygotowaniach do wesela i zamieszaniu związanemu z druhnami, teściami i organizacją wesela, które wcale nie musi być przyjemnością. 

Czytaj również: New Amsterdam w nowym, trzecim sezonie opowie o pandemii koronawirusa. Kiedy premiera?

Na temat przygotowań ślubnych wie sporo komiczka Jamie Lee, która swój ślub ma już za sobą. Teraz podjęła się misji pomagania parom, które wkrótce staną na ślubnym kobiercu. Doradza im jak pozbyć się stresu, jak spełniać czasami absurdalne wymagania rodziny i gości. Zrobi to sama, ale i przy pomocy komików zapraszanych do kolejnych odcinków serialowego reality. 

Jak wziąć ślub i nie zwariować – obsada

Serial Jak wziąć ślub i nie zwariować nie jest produkcją fabularną, nie zobaczymy w nim aktorów wcielających się w scenariuszowe role, a ludzi, którzy zamierzają zmienić swój stan cywilny, zawierają związek małżeński, a potem wyprawiają wesele.

Program prowadzi komiczka Jamie Lee, której w programie towarzyszą, w każdym z kolejnych odcinków inni komicy.

Jak wziąć ślub i nie zwariować – kiedy premiera?

Premiera serialu typu reality show o tytule Jak wziąć ślub i nie zwariować już dziś, w środę 7 kwietnia na platformie Netflix. Serial w całym sezonie trafił tam w godzinach porannych.

Czytaj również: Bartkowiak – film o polskim zawodniku MMA z tegoroczną premierą na Netflix

Jak wziąć ślub i nie zwariować – ile odcinków

Serial Jak wziąć ślub i nie zwariować w pierwszym sezonie dostępny jest na Netflix z 6 odcinkach. 

Jak wziąć ślub i nie zwariować – sezon 2

Na dzień dzisiejszy nie znamy losów drugiego sezonu serialu. Nie wiemy czy taki w ogóle powstanie. 

Jak wziąć ślub i nie zwariować – opinie o serialu reality

Serial reality show o ślubie i związanych z nim problemach, o tytule Jak wziąć ślub i nie zwariować to ciepła, pogodna, humorystyczna, ale i prześmiewcza seria, pokazująca ten najpiękniejszy dzień w życiu wielu z nas, w komediowy sposób. 

Czytaj również: Wąż – serial w stylu true crime, oparty na prawdziwych wydarzeniach, zadebiutował na Netflix

Jak wziąć ślub i nie zwariować – książki

Serial Jak wziąć ślub i nie zwariować powstał na bazie własnego scenariusza, z obserwacji i doświadczeń komiczki, Jamie Lee i scenarzystów serialu. W zamian proponujemy książkę #instaserial o ślubie autorstwa Nicole Sochackiej-Wójcickiej.

Książkę można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy