New Amsterdam w nowym, trzecim sezonie opowie o pandemii koronawirusa. Kiedy premiera?

Data: 2021-04-04 12:25:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

New Amsterdam, niezwykle popularny, dostępny na platformie Netflix serial o tematyce medycznej, doczekał się trzeciego sezonu. Na razie nie dostępnego w naszym kraju. To jednak się zmieni. 

Obrazek w treści

New Amsterdam w dwóch sezonach można oglądać na Netflix. Wielu widzów pokochało tę dramatyczną, uczuciową i pogodną opowieść i czekają na więcej. Wszystko wskazuje na to, że się doczekają. 

Czytaj także: New Amsterdam oparty jest na faktach! 

New Amsterdam sezon 3 – co wiemy na temat fabuły?

Na razie na temat warstwy fabularnej kolejnego sezonu nie wiemy za wiele. Wiemy natomiast, że kolejna odsłona, która w pierwszych odcinkach pojawiła się już w Stanach Zjednoczonych. 

Tym razem, ta seria, której bohaterem jest lekarz, Max Goodwin, dyrektor jednego z najstarszych szpitali w Stanach, pragnący dla swej placówki jak najlepiej, skupiać się będzie na na pandemii, która dotknęła już cały świat.

Czytaj również: New Amsterdam - serial medyczny w dwóch sezonach do obejrzenia na Netflix

Plotki, bo na razie na temat fabuły za wiele nie wiemy, zapowiadają dramatyczne historię. Według doniesień wirus nie oszczędzi także lekarzy pracujących w szpitalu. Jednym z chorych ma być doktor Kapoor, grany przez Anupama Khera.

Twórca chce pokazać wątek fabularny od strony bardziej ludzkiej, dramatów z tym związanych, uczuć jakimi szarpani są pracownicy i pacjenci szpitala. O serialu tak mówi jego showrunner, David Schulner:

Wszyscy znają historię pierwszej fali, drugiej fali, trzeciej fali. Na pierwszym planie są oddziały intensywnej terapii, respiratory. A my staramy się wyjść poza to, opowiedzieć bardziej ludzkie historie, opowieści o których być może nie usłyszymy w wiadomościach, ale które również są ważne.

New Amsterdam – gdzie można oglądać serial?

Serial w dwóch sezonach jest dostępny na platformie Netflix. Serial liczy sobie we wspomnianych dwóch sezonach aż 40 odcinków.

Czytaj również: Wąż – serial w stylu true crime, oparty na prawdziwych wydarzeniach, zadebiutował na Netflix

News Amsterdam – kiedy premiera 3 sezonu?

Na dzień dzisiejszy nie znana jest data premiery trzeciego sezonu serialu medycznego New Amsterdam na Netflix. Produkcja w tym sezonie emitowana jest o kolejnych odcinkach, nadawanych co tydzień, w amerykańskiej telewizji NBC. 

New Amsterdam – książki

New Amsterdam to serialowa produkcja stworzona na podstawie książki Erica Manheimera. Niestety, publikacja nie została wydana w Polsce. W zamian proponujemy lekturę książki utrzymanej w klimacie, na jakim skupiony ma być sezon trzeci, czyli pandemii.

Książkę Pandemia autorstwa Robina Cooka można kupić taniej poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje