Pogrzeby u Bernardów - Netflix z pogrzebowym paradokumentem

Data: 2021-02-12 20:00:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix, oprócz filmów i seriali ma w swojej ofercie dokumenty, w tym także paradokumenty. Jedną z takich propozycji, która ma już swoją premierę, jest serial Pogrzeby Bernadrów, paradokument o rodzinnym, pogrzebowym interesie. 

Obrazek w treści

Serial Pogrzeby Bernardów, w formie realisty show zabiera widzów w bardzo niecodzienne miejsce, jakim jest rodzinny zakład pogrzebowy. Rodzina, która musi mierzyć się z rodzinnymi tragediami, ma do pogrzebów dość charakterystyczne podejście.  

Pogrzeby u Bernardów - opis 

Serial – realisty show, w pierwszym sezonie przybliża widzom tytułową rodzinę Bernardów. To kłótliwa, ale jednocześnie bardzo szczera i pomocna rodzina.

Mając świadomość, jak kosztownym wydatkiem są pogrzeby, w roku 2017 założyli rodzinny dom pogrzebowy. Głową rodziny jest Ryan Bernard, pomysłodawca rodzinnego biznesu, który wpadł na pomysł pochówków w bardzo przystępnej cenie.

Czytaj również: Co obejrzeć w walentynkowy weekend w TV? Program telewizyjny na czas Święta Miłości

Oprócz niskich, konkurencyjnych cen, rodzina Bernardów ma do zaoferowania w trudnych dla rodziny zmarłego chwilach, pocieszenie, dobre słowo, a nawet nieco humoru, choć członkowie rodu Bernardów, bywają kłótliwi. 

Ta nietuzinkowa rodzina opracowała swój własny styl zarządzenia zakładem pogrzebowym, powiązanym na relacjach rodzinnych, w których znalazło się: zrozumienie, ale i szczypta sarkazmu i pewnej uszczypliwości. 

Pogrzeby u Bernardów - obsada

Pogrzeby u Bernardów to serial dokumentalny w stylu realisty show, w którym nie znajdziemy aktorów, a prawdziwe postaci, autentycznie istniejące osoby. Głową rodziny i założycielem ortodoksyjnego zakładu pogrzebowego jest Rayn Bernard

Czytaj również: Kina otwarte od 12.02? Niestety nie wszystkie

Członkami nietypowej, pełnej sprzeczności, kłótliwej, ale jednocześnie kochającej się rodzinie Bernardów są także: Debbie, Reagan, Deja, Corey oraz Kevin. 

Pogrzeby u Bernardów - kiedy premiera?

Serial paradokumentalny Pogrzeby u Bernardów w całości trafił na platformę streamingową, jaką jest Netflix. Produkcja jest już na niej dostępna. Serial w pierwszym sezonie trafił na Netflix 12 lutego 2021 roku. 

Pogrzeby u Bernardów - ile odcinków?

Serial Pogrzeby u Bernardów w sezonie pierwszym dostępny jest na platformie Netflix w całości. Serial to 8 epizodów, które trwają po około 25 minut. Poniżej prezentujemy tytuły wszystkich odcinków serialu reality show – Pogrzeby u Bernardów:

  • Pogrzeby u Bernardów odc.1 – Poznajcie rodzinę Bernardów;
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 2 – Prawdziwa okazja;
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 3 – Życie po śmierci;
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 4 – Nowy;
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 5 – Wypad z tatą;
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 6 – Światła, kamera, dystrakcja!
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 7 – Randka;
  • Pogrzeby u Bernardów odc. 8 – Kto jest szefem?

Pogrzeby u Bernardów - sezon 2

Na ten moment nie jest znane stanowisko Netflix o tym czy drugi sezon pojawi się na Netflix. O tym przekonamy się zapewne za jakiś czas. 

Czytaj również: Łodzianie zbierają książki dla bezdomnych

Pogrzeby u Bernardów - opinie

Pogrzeby i Bernardów to serial będący klasycznym, dość specyficznym paradokumentem o dość nietypowej tematyce i dziwacznej formie. Tytuł przeznaczony dla fanów takiego rodzaju serialowych produkcji. 

Pogrzeby u Bernardów – książki

Serial będący dokumentem w stylu realisty show jest dokumentem, który nie ma swojej odpowiedniczki książkowej. Serial Pogrzeby u Bernardów nie powstał na literaturze, natomiast stanowi wycinek z życia pewnej rodziny. W zamian proponujemy Wam książkę Reality show autorstwa Emmy Mclaughlin, Nicoli Krausa

Książkę "Reality show" kupić można tutaj:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy