Co obejrzeć w walentynkowy weekend w TV? Program telewizyjny na czas Święta Miłości

Data: 2021-02-12 16:00:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Zbliżają się Walentynki, święto miłości, bliskości i okazywania sobie sympatii. To dobry czas by spędzić chwile z bliską nam osobą, także przed telewizorem, przy miłym, pogodnym i romantycznym filmie, idealnie wpisującym się w klimat.

Obrazek w treści

Luty to miesiąc imienin Świętego Walentego i tym samym czas zakochanych, miłości i miłosnych uniesień. W tym roku dzień 14 lutego, czyli znane wszystkim walentynki, przypada w niedzielę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by świętować nieco wcześniej, a może nawet przez cały weekend.

Program TV na sobotę, 13 lutego 2021

Dla tych, którzy zamierzają spędzić czas z ukochaną osobą w domu, przy walentynkowej, słodkiej filmowej produkcji, mamy kilka ciekawy propozycji filmowych. Co zatem ciekawego na walentynkowe dwa dni przygotowała telewizja? Przedstawiamy program na dzień 13-14 lutego 2021 roku:

Nie cierpię Walentynek, godzina 23:10, TVP 2

Klasyczna komedia romantyczna przybliżająca postać singielki z zasadami. Film przewrotny i nieco banalny, ale idealnie wpisujący się w klimat walentynek. 

Czytaj także: "Nie cierpię walentynek" – nieoczekiwane zakochanie! 

Genevieve Gernier nie przepada za świętem zakochanych, choć na randki chodzi. Wyznaje jednak zasadę, że nie spotyka się z tym samym mężczyzną więcej niż pięć razy. Pewnego dnia jest wzorzec zachowania zostaje zerwany, gdy sąsiadującą z jej kawiarnią restaurację, przejmuje czarujący Greg Gatlin.

Ja, ty i on, godzina 23:10, TVN

Kolejna komedia romantyczna, tym razem skupiająca się na trójce bohaterów i problemach natury my i nasz przyjaciel.

Młode małżeństwo, Molly i Carl Petersonowie prowadzą spokojne i poukładane życie, będąc dopiero w początkowej fazie formalnego związku. Spokój ich wspólnego bytowanie, zostaje pewnego dnia zaburzony przez najlepszego przyjaciela Carla, lekkoducha i wesołka, Randolpha. Mężczyzna wprowadza się do ich domu, przewracając ich życie do góry nogami.

Program TV na walentynki 14 lutego 2021

Co z kolei zobaczyć w niedzielę? Ten dzień pełen będzie ciekawy propozycji dla wszystkich zakochanych i poszukujących miłości! Przede wszystkim warto zajrzeć na popularne kanały, gdzie emitowane zostaną kultowe romantyczne produkcje. Sprawdźcie sami! 

Świątek Piątek - Walentynki, godzina 22:20, TVP 1

Utrzymana nieco w baśniowym stylu filmowa opowieść z gatunku romansu, opowiadająca o miłości i pętli czasowej. 

Bohaterką filmu jest młoda kobieta o imieniu Katherine'a. Spędza najcudowniejszą walentynkową randkę w życiu. A przynajmniej, tak się jej zdaje. Wracając do domu, zaczepia ją Cyganka, która rzuca na Katherine czar. Budząc się następnego ranka, kobieta uświadamia sobie, że utknęła w pętli czasowej. Dzień cudownej randki stale się powtarza, co staje się męczące. Sytuacja nie ulegnie zmianie, dopóki na jej drodze nie stanie ten właściwy mężczyzna, ten jedyny. 

Notting Hill, godzina 22:00, TVN

Najbardziej rozpoznawalna i jedna z piękniejszych komedii romantycznych, która dość często pojawia się w telewizji i do której większość z nas chętnie wraca.

Bohaterem filmu jest Wiliam Thacker, bardzo przeciętny Anglik, który swoje zawodowe życie spędza w londyńskiej księgarni. Jego codzienność jest raczej zwykła, ale pewnego dnia znacznie się zmienia. W miejscu jego pracy pojawia się bowiem gwiazda filmowa, Anna Scott. Los łączy tę na pozór nie pasującą do siebie parę. Między dwojgiem rodzi się niezwykła więź. 

Walentynki, godzina 20:00, TVN 7

Amerykańska komedia romantyczna, która, jak z tytułu wynika, rozgrywa się w dzień Walentynek. Różne spojrzenie na dzień zakochanych.

Akcja filmu rozgrywa się w mieście Los Angeles, jak i na pokładzie samolotu. Jest to opowieść koncentrująca się na rożnych parach, na różnych etapach ich związku. Film pokazuje ludzi, którzy dopiero zaczynają myśleć o randkowaniu, takich, którzy z „motylkami z brzuszkach” właśnie randkują, zatracając się w miłości. Są też pary z wieloletnim związkowym stażem. Twórcy pokazali w filmie spojrzenie na dzień walentynek, z różnej ludzkiej perspektywy. 

Jak się nie oświadczyć, godzina 22:40, TVN 7

Dramat i komedia w jednym, film przestawiający problemy z wyrażeniem uczuć i trudność w podejmowaniu decyzji. 

Bohaterem tej filmowej opowieści jest mężczyzna o imieniu Travis, który nie bardzo wie, jak oświadczyć się swojej ukochanej. Postanawia więc zaprosić ją na wakacyjny wypad i tam poprosić ją o rękę. Los jednak nie wydaje się być dla niego łaskawy. Plan Travisa zaburza bowiem pojawienie się starego przyjaciela. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje