One Night Squad – nowy reality-show, od dziś na Player.pl.

Data: 2021-05-28 11:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Programy rozgrywkowe typu reality-show z celebrytami w rolach głównych, cieszą się w telewizji i na platformie Player wielką popularnością. Dziś rusza kolejny z takich programów. 

Obrazek w treści

Nowe przygodowe realisty-show o rozrywkowym charakterze nosi tytuł One Night Squad, a jego pierwszy sezon startuje już dziś. Co wiemy o programie?

One Night Squad – opis programu

Dziesięcioro polskich celebrytów, których kojarzyć możemy z innych tego typu programów, bierze udział w nowych programie rozgrywkowym platformy Player. Widzieliśmy ich już w "Hotelu Paradise", programie "Big Brother", czy w "Love Island. Wyspa miłości". 

Czytaj również: Power Couple – nowy program stacji TVN, siedem par wystawionych na próbę

Uczestnicy nie wiedzą co czeka ich konkretnego dnia. Przed dwa tygodnie trwania programu, żyją w bardzo skromnych warunkach. Codziennie przemierzają kilometry plaż Zanzibaru, pokonując własne słabości, wykonując zlecone im przez program zadania. 

One Night Squad – uczestnicy programu

Jak już wspomnieliśmy w programie biorą udział osoby, celebryci, którzy już mieli okazję wziąć udział w programach typu reality-show, a obecność kamer, nie jest im obca.

W nowym rozgrywkowym programie Player, One Night Squad zobaczymy: Beatę Postek, Łukasza Karpińskiego, Adriannę Śledź, Magdalenę Wójcik, Anastasiya Yandaltsava, Michała Baryza, Annę Adamczyk, Mikołaja Jędruszczaka, Damiana „Stifler” Zduńczyka i Piotra „Pedro” Polaka’.

Czytaj również: Równi sobie – nowy reality show TVN o pomaganiu, rusza właśnie dziś 

Prowadzącą program jest dziennikarka Aleksandra Sworowska.

One Night Squad – gdzie obejrzeć?

Reality-show o tytule One Night Squad, w pierwszym sezonie, rusza już dziś, 28 maja 2021 roku, na platformie Player.pl.

Planowana jest także premiera w Telewizji, na kanale TVN7. Prawdopodobnie od 4 czerwca, w godzinach w wieczornym paśmie. 

One Night Squad – opinie o programie

One Night Squad to kolejny program rozrywkowy w stylu reality-show, o przygodowej konwencji, którą chętnie oglądają widzowie nie tylko platform streamingowych, ale i telewizyjnych kanałów. Program ma zatem dużą szansę na przyciągnięcie wielu widzów. 

Czytaj również: Jak wziąć ślub i nie zwariować – ślubny serialowy reality show od dziś na Netflix

One Night Squad – książki

Program One Night Squad to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Życie na podglądzie, autorstwa Lena Vlahosa.

Książkę „Życie na podglądzie” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy