Power Couple – nowy program stacji TVN, siedem par wystawionych na próbę

Data: 2021-03-20 11:07:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Telewizja TVN ruszyła z nowym serialem o tytule Power Couple, będący rodzajem realisty show, zamkniętym w kilku odcinkach. Czy nowy program ma szansę na wielką telewizyjną popularność? Czas pokaże.

Obrazek w treści

W programie Power Couple bierze udział siedem par, które wspólnie zamieszkały w jednej wielkiej wilii, wykonując ciekawe i wystawiające ich na próbę zadania. 

Power Couple – czym jest program?

Program Power Couple to jak już wspominaliśmy rodzaj reality show i programu rozrywkowego, w którym bierze udział 7 par, znanych ze świata mediów, aktorów filmowych, czy kabareciarzy. Pary zamieszkały we wspólnej, wielkiej wilii, gdzie spędzić mają ze sobą 3 tygodnie.

Czas spędzony w programie, to nie tylko wspólne, codzienne chwile w  jednym miejscu, ale także liczne zadania. Uczestnicy zmierzą się z różnymi wyzwaniami, które mają wystawić na próbę miłość każdej z par, ale także poznać ile na swój temat wiedzą. 

Czytaj również: Kina, muzea i teatry zamknięte od soboty

Siłę związku, mniej lub bardziej długiego poznają w każdym odcinku, poprzez trzy zadania. Będą one przeznaczone indywidualnie dla mężczyzn, kobiet i ostatecznie dla par. 

Pierwsze dwa zadania to pojedynki. Męski to rodzaj zakładu dla ich partnerek, które obstawiają sukces swego ukochanego. Wygrana to podwojenie sumy zakładu, porażka, odebranie pewnej ilości pieniędzy. Damski pojedynek to takie same zasady, jak w przypadku mężczyzn, również w kwestii finansowej. Trzecie zadanie to wyzwanie dla par, stawiające na współpracę i wzmocnienie związku. Zagrożona będzie para, która wykonana swoje zadanie najgorzej. 

Na to, która para opuści willę i tym samym program będą mieć wpływ inni uczestnicy Power Couple. Przegrana para traci zebrane pieniądze, a zwycięska zabiera wszystko. 

Power Couple – kto bierze udział w programie?

W programie znalazło się 7 par, z różnym stażem związkowym. Wyzwanie zachcieli podjąć: Ewa Kasprzyk (Kogel mogel, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, Wojna polsko - ruska) i Michał Kozerski, zakochani od dwóch lat; Janusz Chabior (Służby specjalne, Botoks, Ślepnąc od świateł) i Agata Wątróbska (Wiedźmin, Przepis na życie, Na Wspólnej), będąca parą od 2018 roku; Agata i Piotr Rubik, w związku od 2006 roku; Aleksandra i Piotr Gruszka, para od 20 lat; Hubert Gromadzki i Magda Nędza; Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres, w parze od sześciu lat oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, małżeństwo od 2017 roku. 

Czytaj również: The End – polska komedia/thriller, filmowe reality show na żywo

Prowadzącym program jest Olivier Janiak.

Power Couple – gdzie i kiedy obejrzeć?

Program Power Couple, nowa rozgrywkowa produkcja od kanały TVN debiutuje w pierwszym odcinku już dziś, w sobotę, 20 marca 2021 roku. Premiera o godzinie 20:00.

Kolejne odcinki będą pojawiać się co tydzień.

Power Couple – ile odcinków?

Jeden z najciekawszych, jak określane jest to reality show, programów w wiosennej ramówce, to trzy tygodnie, podczas których pary nie tylko spędzą ze sobą wspólnie czas, ale będą także rywalizować. Widzowie zaś zobaczą 10 odcinków. 

Czytaj również: Wielkie rodziny – Jak wygląda życie rodzin wielodzietnych w Polsce?

Power Couple – opinie o programie

Program rozgrywkowy, pełne zadań i rywalizacji realisty show to klasyczny program, w którym widzowie znajdą nie tylko zadania, ale i sekrety życia codziennego zgromadzonych w serialu par.

Moda na takie programy wydaje się nie mieć końca i jest lubianą częścią ramówek programowych. Chętnie oglądaną, pozwalającą na mieszankę emocji, nerwów, napięcia, ale i wielu chwil z humorem.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Pokaż wszystkie recenzje