Miszmasz, czyli kogel-mogel 3


Ocena: 0.00 (0 głosów)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Scenariusz: Ilona Łepkowska
Gatunek: Komedia/Obyczajowy
Produkcja: Polska
Muzyka: Marcin Macuk, Sebastian Krajewski
Zdjecia: Filip Marcickiewicz
Premiera: 2019-01-25
Obsada: Grażyna Błęcka-Kolska Katarzyna Łaniewska Zdzisław Wardejn Ewa Kasprzyk Nikodem Rozbicki Aleksandra Hamkało Maciej Zakościelny Katarzyna Skrzynecka Joanna Mucha, Joanna Jarmołowicz

Powered by JustWatch

Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, trzecia część komedii obyczajowej z serii Kogel Mogel. Film w reżyserii Kordiana Piwowarskiego, według scenariusza Ilony Łepkowskiej.

Kolejna część, w której wracamy do znanej z dwóch części komedii Kogel Mogel, Kasi, która dalej mieszka we wsi Brzózki. Ponownie wracamy także do rodziny Wolańskich.

Kasia próbuje odeprzeć zaloty Staszka Kolasy, który widać nie przestał ją kochać. Na dodatek do Polski wraca jest syn, Marcin i szybko wpada w tarapaty. Próbuje znaleźć sobie w kraju zajęcie, snując niecodzienne plany biznesowe.

Rodzina Wolańskich dalej mieszka w Warszawie. W ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej. Wolańska, kontrowersyjna sekstrenerka, wydaje równie kontrowersyjną książkę. To wywołuje bunt rodziny, męża i córki. Oboje opuszczają dom.

Tymczasem Piotruś Wolański wiedzie spokojne życie u boku żony, nie bardzo rozumiejąc bunt ojca i siostry. Więcej informacji na temat filmu znajdziecie w artykule Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 do obejrzenia na Netflix

Tagi: film film obyczajowa komedia komedia obyczajowa Kogel Mogel polska komedia Miszmasz czyli kogel-mogel 3

MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3 - ZWIASTUN

Zobacz także

REKLAMA

OPINIE O FILMIE - MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3

Oceń ten film:

Chcę zobaczyć
Cytaty z filmu

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tego filmu.


Reklamy