"Free Guy" –oto nowa produkcja z udziałem Ryana Reynoldsa!

Data: 2021-08-09 10:20:40 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już wkrótce do kin trafi najnowsza produkcja 20th Century Studios Free Guy. Chociaż do premiery pozostało kilka dni, film już teraz spotyka się z pierwszymi pozytywnymi opiniami widzów.

Free Guy - filmFot. Alan Markfield. © 2020 Twentieth Century Fox Film Corporation. All Rights Reserved.

Już wkrótce w kinach odbędzie się premiera filmu Free Guy, która już teraz zbiera naprawdę dobre oceny. Co wiadomo na temat najnowszej produkcji z udziałem Ryana Reynoldsa? 

Free Guy – opis filmu

Free Guy to niestandardowa amerykańska komedia połączona z elementami science-fiction.  Opowiada historię Guya, pozornie zwyczajnego urzędnika, którego życie zmienia się pod wpływem przypadkowego odkrycia. Niespodziewanie Guy przekonuje się, że tak naprawdę żyje… w grze komputerowej!

Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 6 do 13 sierpnia 2021 roku

I chociaż nie gra w niej pierwszoplanowej roli, to postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, a tym samym – uratować świat, na którym mu zależy.

Free Guy – obsada filmu

Nowa produkcja 20th Century Studios zrealizowana została z pełnym rozmachem. W roli głównej pojawi się Ryan Reynolds, którego kojarzyć możemy z takich filmowych produkcji jak Deadpool, Amityville, Green Lantern czy Narzeczony mimo woli. W pozostałych rolach występują Shawn Levy, Sarah Schechter, Greg Berlanti oraz Adam Kolbrenner.

Czytaj również: „Królowa” – Andrzej Seweryn w nowym serialu od Netflixa 

Reżyserem filmu został Shawn Levy, mający na swoim koncie takie produkcje jak Stranger Things, Tajny świat Alex Mack, Noc w muzeum czy Giganci ze stali.

Free Guy – gdzie obejrzeć?

Z powodu pandemii wiele premier kinowych zostało przesuniętych lub... przeniesionych do sieci! Tak było m.in. w przypadku Mulan oraz Czarnej wdowy, czyli ostatnich produkcji Disneya, do którego należy 20th Century Studios. Nowa produkcja z Ryanem Reynoldsem nie pojawi się jednak w sieci, a przynajmniej — nie w dniu premiery.

Chociaż zdjęcia do filmu kręcono w 2019 roku, a pierwszy zwiastun zadebiutował w sieci pod koniec 2019 roku — z powodu pandemii dystrybutorzy zdecydowali się przełożyć premierę filmowej produkcji. Oficjalną premierę filmu Free Guy zaplanowano na pierwszą połowę sierpnia. W kinie produkcja zadebiutuje już 13 sierpnia 2021 roku.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy