Wyznanie miłości w 1 odcinku 3 sezonu „Heartstoppera”? Tak sugeruje tytuł!

Data: 2023-09-10 11:12:01 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Jakiś czas temu odbyła się premiera drugiego sezonu serialu młodzieżowego Heartstopper. Teraz natomiast Netflix zdradził jak będzie brzmiał tytuł pierwszego odcinka kolejnej serii. Co nam to mówi?

Kadr z serialu "Heartstopper"fot. materiały prasowe Netflix 

Heartstopper to serial, który został stworzony na podstawie cyklu komiksów autorstwa Alice Osman. 3 sierpnia na platformie streamingowej zadebiutował drugi sezon. Pod koniec maja natomiast w sieci mogliśmy oglądać pierwsze oficjalne zdjęcia z produkcji

Heartstopper: sezon 3 jaki będzie tytuł pierwszego odcinka?

Już od wielu miesięcy wiadomo, że powstanie trzeci sezon produkcji młodzieżowejWarto wspomnieć, że prace nad serialem nie zostały przerwane ze względu na strajki aktorów i scenarzystów. Heartstopper to produkcja brytyjska, a nie amerykańska, dlatego też pojawi się ona na platformie streamingowej szybciej niż mogłoby nam się wydawać. W sieci pojawiły się plotki, jakoby aktorzy mieli wrócić na plan w październiku tego roku. Jeśli tak się stanie, to produkcja prawdopodobnie zadebiutuje już w 2024 roku. 

czytaj także: "Pati" - wyczekiwany spin-off "Skazanej" od dzisiaj w serwisie TVN

Netflix na swoich mediach społecznościowych podzielił się wyjątkowym zdjęciem. Jest to tytułowa strona scenariusza do pierwszego odcinka trzeciego sezonu. Epizod ten będzie nosił tytuł Love, czyli Miłość. Może to być nawiązanie do zakończenia drugiej transzy. Wtedy właśnie Charlie napisał do Nicka, że go kocha. Koniec końców jednak chłopak nie wysłał wiadomości. Możliwe, że właśnie w tym momencie zacznie się kolejny sezon. Fani jeszcze przez kilka miesięcy będą się zastanawiać nad tym, czy Charlie wysłał wiadomość, czy może ją skasował i zdecydował się w inny sposób powiedzieć o swoich uczuciach Nickowi. 

Heartstopper Sezon 3. Odcinek 1. Miłość.

To wszystko, co możemy wam na razie powiedzieć – ale wrócimy, podobnie jak Nick i Charlie.

– możemy przeczytać w opisie zdjęcia

Heartstopper – fani komiksów wiedzą co się wydarzy?

Jak wiadomo Heartstopper to serial, który został stworzony na podstawie bestsellerowych komiksów Alice Osman. Osoba autorska odpowiedzialna za książki w rozmowie z Tudum zdradziła coś więcej na temat tego, co się wydarzy w trzecim sezonie:

Ludzie, którzy czytali komiksy, będą wiedzieć, co się wydarzy, ale nie chcę psuć zabawy osobom, które tego nie robiły. Myślę, że [zakończenie drugiego sezonu] po prostu rozpoczyna tę rozmowę i ciągnie ją na następny sezon. Wiemy, że Charlie kocha Nicka i myślę, że wiemy, że Nick też kocha Charliego. Chodzi tylko o to, kiedy i w jaki sposób sobie to zakomunikują.

Jeśli więc jesteście ciekawi jak potoczy się historia głównych bohaterów, to koniecznie zapoznajcie się z komiksami. Trzeci sezon prawdopodobnie obejmie wydarzenia z tomu czwartego i niewykluczone, że z tomu piątego, który za granicą będzie miał swoją premierę w grudniu tego roku. Pierwszy sezon skupiał się na pierwszym i drugim tomie cyklu komiksów. Drugi natomiast na tomie trzecim. Warto również wspomnieć, że chociaż początkowo piąty tom miał być tym ostatnim, to jednak Alice Osman ogłosiła, że pracuje jeszcze nad częścią szóstą

Czwarty tom komiksu kupić można w wielu księgarniach internetowych:

Tagi: heartstopper, seriale netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Heartstopper. Tom 4
Alice Oseman2
Okładka książki - Heartstopper. Tom 4

Charlie i Nick są gotowi, żeby powiedzieć te dwa wyjątkowe słowa. Ale życie to nie bajka - tych dwoje musi się jeszcze wiele nauczyć o miłości.   Charlie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Pokaż wszystkie recenzje