Karmazynowe wesele - czy będzie drugi sezon serialu kryminalnego?

Data: 2021-11-03 10:20:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Karmazynowe wesele, mini-serial kryminalny produkcji francuskiej zakończył już swoją emisję na kanale Drugim Polskiej Telewizji. Wielu widzów zastanawiawia się teraz, czy dostępny jest sezon drugi serialu? Czy i kiedy pojawi się w naszym kraju? 

Obrazek w treści

Serial kryminalny, o tytule Karmazynowe wesele, który mogliśmy oglądać jedynie w sześciu odcinkach, cieszący się popularnością wśród polskich widzów kryminał, właśnie dobiegł końca.Czy zatem doczekamy się jego kontynuacji? Czy jest szansa na nowe odcinki? 

Karmazynowe wesele – o czym jest serial?

Serial Karmazynowe wesele to jak już wspominaliśmy produkcja francuska, utrzymana w konwencji pełnego tajemnic, rodzinnego kryminału. Serial miał swoją premierę w roku 2018, a jego fabuła skupia się na losach rodziny Pavene, bogatych właścicieli lokalnej restauracji, położonej w Prowansji. 

Czytaj także: Karmazynowe wesele – sześcioodcinkowy serial kryminalny w telewizyjnej Dwójce

Po latach do swego rodzinnego miasteczka, na ślub siostry Sandry, przybywa bohaterka opowieści, Alice, która od lat przebywała za granicami swego kraju. Ślub i wesele odbywa się bez przeszkód, ale jedynie do czasu. Wkrótce dochodzi do wielkiej tragedii. Na klifie zostaje bowiem znaleziona panna młoda. Wkrótce wychodzi na jaw, że została zamordowana. Sprawę przejmuje kapitan miejscowej policji, o imieniu Vincent, dawna miłość Alice. W toku śledztwa wychodzą na jaw dawno skrywane tajemnice rodziny Pavane. 

Karmazynowe wesele – czy warto obejrzeć?

Serial Karmazynowe wesele to produkcja, która mieści się w gatunku, obecnie niezwykle popularnym w Polskiej Telewizji. Jest bowiem kryminałem, trzymającą w napięciu opowieścią, w którą chętnie zanurzają się polscy widzowie. To także mini serial, więc nikt nie zostanie zanudzony zbyt długą opowieścią. Jeśli zatem lubiecie produkcje z kryminalną historią, zwrotami akcji i mnóstwem tajemnic, to jest to serial, który się Wam spodoba. 

Karmazynowe wesele – Czy będzie 2 sezon?

Serial Karmazynowe wesele miał swoją premierę w pierwszym sezonie w roku 2018, więc od jego debiutu minęło już trochę czasu. Drugi sezon serialu nie powstał i jak na razie nie są nam znane losy jego kontynuacji. Jego twórcy nie potwierdzili pojawiania się kolejnych epizodów, w kolejnej serialiowej serii. 

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 1 do 7 listopada 2021 roku

Karmzynowe wesele: sezon 2 – kiedy powstanie

Niestety, serial, który miał swój początek już trzy lata temu, nie ma kontynuacji. Wszystko wskazuje na to, że nowych odcinków, w drugim sezonie jednak nie obejrzymy, bo takie nie powstaną. Minęło już bowiem bardzo dużo czasu, od premiery sezonu numer jeden. Jeśli pojawiłyby się jakieś dodatkowe informacje na temat Karmazynowego wesela w sezonie kolejnym, oczywiście Was o tym poinformujemy. Jest na to jednak raczej znikoma szansa. 

Karmazynowe wesele - gdzie można oglądać powtórki?

Wszystkim, którzy nie mieli okazji zobaczyć serialu Karmazynowe wesele w Telewizji, informujemy, że odcinki kryminalnej opowieści są dostępne na platformie streaminfowej Telewizji Polskiej. Serial można bowiem obejrzeć na platformie TVP VOD. 

        Czytaj również: Kolejny serial Netfliksa powstaje w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Karmazynowe wesele – czy jest książka?

Serial Karmazynowe wesele został stworzony na własnym scenariuszu, opowiadając nam trzymającą w napięciu kryminalną historię. Jednak jego scenariusz, nie bazuje na książce, ani innej formie liteackiej. W zamian polecamy książkę Szwedzki kryminał, autorstwa Eugeniusza Dębskiego

 Książkę "Szwedzki kryminał" (Wydawnictwo Agira) możecie taniej kupić poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.