"Kozacka mi這嗆": Lubasza szanta簑je Marysi! Co si zdarzy w 32 i 33 odc Kozacka mi這嗆?

Data: 2021-01-19 08:30:01 Autor: Tamer Adas

Kozacka miłość to popularny serial obyczajowy z mocnym naciskiem na atmosferę przełomu XIX i XX w. na Ukrainie, skupiający się na losach grona bohaterów, których wiąże skomplikowana relacja, wypełniona nieszczęśliwą oraz tragiczną miłością i historią. Co czeka widzów w 32 i 33 odcinkach serialu Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany w trakcie tygodnia poprzez kanał drugi Telewizji Polskiej. Co wydarzy się w 32 i 33 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 32 odc

Co się zdarzy w 32 odcinku Kozacka miłość? Anfisa porywa kosztowności dotychczas będące własnością Kolewanowa, podstępnie podrzuca je część ze zdobyczy jego służbie, rozkładając podejrzenia na wszystkich po trochu. Karasik w pełnej ciszy wywozi Alionę z miasta, zawodzą ją do stanicy Ignatowskie. Tam trafia akurat w chwilę, gdy Stiepan niezwykle troskliwie opiekuje się Marysią.

Córka Atamana, urodziwa Oksana kokietuje Bogdana, starając się uzyskać poczucie zazdrości ze strony Fiodora.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Nagły powrót Kolewanowa.... Co się zdarzy w 30 i 31 odc Kozacka miłość?

Warwara i Tichon czują strach na samą myśl, że ich córka po raz kolejny gdzieś zniknęła, a nikt nie ma informacji o jej miejscu przebywania....

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 32 odc?

Gdzie można zobaczyć 32 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 19 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Aliona pojawia się w stanicy! Co się zdarzy w 31 i 32 odc Kozacka miłość?

Kozacka miłość – opis 33 odc

Co stanie się w 33 odc Kozacka miłość? Stiepanowi wydaje się, że Marysia jest w błogosławionym stanie, co jeszcze mocniej zmienia jego nastawienie. Karczmarka domaga się od Lubaszy, aby ta zachował dla siebie informacje o powrocie Aliony. Ta grozi Marysi, że zdradzi jej tajemnicę oraz zniszczy jej związek, jeżeli ta nie wspomoże jej uwieść Bogdana.

Kolewanow obiecuje Warwarze, że osobiście uda się do stanicy, skąd zabierze ze sobą Alionę.

Czytaj także: Chłopaki też płaczą – Idealny wypoczynek przeradza się w miłosny koszmar...

Kobieta za nic mu nie wierzy, samodzielnie udają się na miejsce by spotkać się ze swoją córką. Tichon będąc w stanie pełnego upojenia wyrzuca Kolewanowa z domu!

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 33 odc?

Gdzie można zobaczyć 33 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 20 stycznia od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Władca Pierścieni. Dwie wieże – film Petera Jacksona. Gdzie obejrzeć?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską opowieścią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.