Kozacka miłość – Trudna miłość na Ukrainie na przełomu wieków XIX i XX

Data: 2020-11-30 15:49:13 Autor: Tamer Adas

Kozacka miłość" to rosyjski serial z 2013 roku, ukazujący widzom opowieść miłosną osadzoną na przeszłomie XIX i XX wieku Ukrainie, gdzie zapoznamy się z nietypowymi doznaniami oraz grą miłosną, pociagającą wiele sznurków oraz zdarzeń.

Obrazek w treści 

"Kozacka miłość" to nowy serial emitowany na antenie drugiej Telewizji Polskiej, zabierajacy widzów do tak przepięknych miejsc jak Ukraina, Rosja, Gruzja, Pakistan czy też Bośnia oraz Hercegowina.

Co wiemy o serialu Kozacka miłość?

Kozacka miłość – opis, o czym jest serial?

Akcja serialu zabiera widzów na Ukrainę na przeszłomie XIX oraz XX wieku, gdy młoda Kozaczka Marysia ma wyjść za mąż za młodego szlachcica Stiepana Gruszina. Córeczka tatusia nie jest zadowolona z tego faktu, szczególnie spoglądając na jego partnerki podróży, Aliony.

Ta ma wziąć zaaranżowany ślub z Piotrem Kolewanowem, co kobiecie zdecydowanie nie jest jej na rękę. W takich warunkach wszyscy znajdą się w niezwykłej relacji miłosno-zazdrosnej, wypełnionej różnorakimi emocjami.

W takich warunkach rozpoczyna się wielka gra miłosna, w której "strzała amora" będzie podążać w niekiedy zaskakujący i niespotykany często sposób....

Kozacka miłość – wszystkie odcinki

Produkcja składa się obecnie z pojedynczej serii, emitowanej codziennie po jednym odcinku, wypełnionym akcją, emocjami oraz trudnymi relacjami.

Kozacka miłość ozłożoły został aż 270 odcinków, emitowanych codzienne o godzinie 18:45 na antenie TVP 2.

Kozacka miłość – 2 sezon?

Do tego momentu serial nie doczekał się kontynuacji, jednakże nie możemy wykluczać, że sukcesy w kolejnych państwach przełożą się na opracowanie kolejnej historii dziejącej się w nieco innym okresie historycznym. Oficjalnych zapowiedzi na ten moment nie ma.

Kozacka miłość – zwiastun

Rosyjska produkcja zabiera widzów do wielu miejsc, gdzie będziemy mieli przyjemnośc ujrzeć nie tylko historię o miłości, ale także świetnie odwzorowane warunki, obrania oraz piękno przełomu XIX i XX wieku.

Kozacka miłość – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Serial „Kozacka miłość" składa się obecnie z 270 odcinków serialu, który o 18:45 będziemy mogli oglądać codziennie w ciagu tygodnia, mogąc cieszyć się z kolejnych losów ulubionych bohaterów.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest niezwykłą opowieścią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku, który poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosz Głubisz.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.