Kozacka miłość, wplątanie w zbrodnię.... Co wydarzy się w odcinkach 204 - 208?

Data: 2021-10-18 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W nadchodzących odcinkach Kozacka miłość: Koźma ucieka, Alony nie udaje się odszukać, Marysia jest ranna, Tichon ma duże problemy ze zdrowiem.... Co jeszcze się wydarzy w 204 - 208 epizodzie serialu?

Obrazek w treści

Kozacka miłość to kolejna ukraińska produkcja codzienna, emitowana w paśmie późnowieczornym. Sprawdzamy co wydarzy się w emitowanych w tym tygodniu odcinach. 

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku (204 - 208) Kozacka miłość

Kozacka miłość – opis 204 odcinka

Co stanie się w 204 odc Kozacka miłość? Kolejny odcinek serialu pokazuje widzom jak karczmarz pomaga Koźmie w ucieczce. Stiepan pojawi się i Ustiużyna, zarządzając ponownie poszukiwania Alony. Fiodor chce namówić Kozaków do przystąpienia do Wasilija.

Czytaj także:  Kozacka miłość: Aliona znów została porwana! Co wydarzy się w odcinkach 199 - 203?

Tymczasem Alona jest przetrzymywana, pojawiają się groźby. Marysia chce wspracia od ojca. 

Gdzie można zobaczyć 204 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w poniedziałek, 18 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. Powtórka we wtorek, 19 października o godzinie 13:15, także na TVP 2. 

Kozacka miłość – opis 205 odcinku

W kolejnym odcinku śledzimy przypuszczenia Kolewanowa, który uważa, że Alona uległa zdradzie. Marysia posądzana jest przez Gruszyna o zaginięcie kobiety. Ona twierdzi, że jest niewinna. Alony jednak dalej nie udaje się odnaleźć. Wiadomość otrzymuje Stiepan, od razu udając się do Ustiużyna.

Czytaj także: Zapomniana bitwa - dramat wojenny z dzisiejszym debiutem na Netflix

Tymczasem Koźma znajduje nieprzytomną Marysię, zabiera ją ze sobą, zaś Gruszyn znajduje tajemnicze ślady krwi. 

Kiedy wyemitowany zostanie 205 odcinek Kozackiej miłości? Odbędzie się to we wtorek, 19 października od godziny 18:45 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej. Powtórka w środę, 20 października o godzinie 13:15, na TVP 2. 

Kozacka miłość – opis 206 odc

Udaje się namówić Kozaków, który zgadzają się by Wasilij do nich przystąpił. Znaleziona na stepie Marysia odzyskuje przytomność, jednak nie jest spokojna. Dokonuje ataku na Gruszeńce, po czym opuszcza miejsce, w którym się znajduje. 

Czytaj także: Kozacka miłość - kiedy wróci na TVP 2? Serial zaliczy sporą przerwę w emisji...

Dowiadujemy się także, że pomocnik Kolewanowa, mały chłopiec twierdzi, że jego pracodawca wyjechał, opuścił miejsce waz z Trifonem. W mieście chodzą plotki, że Alona nie żyje. 

Nowy epizod, o numerze 206 zobaczyć będzie można w środę, 20 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. Powtórka odcinka w czwatek, 21 października o godzinie 13:15, na TVP 2. 

Kozacka miłość – opis 207 odc

Co stanie się w 207 odc Kozacka miłość? W stolicy pojawia się Duniasza. Marysi poszukuje Gruszeńka, chce jej pomóc, wesprzeć ją w trudnych dla niej chwilach. To samo chce także Oksana. Duże problemy ze zdrowiem ma Tichon, dlatego Liza i Olga nie mówią mu złych wieści. 

Czytaj także: Wyliczyli majątek Andrzeja Sapkowskiego. Ile zarabia twórca „Wiedźmina”?

Gdzie można zobaczyć 207 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 21 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. Powtórka w piątek, 22 października o godzinie 13:15, także na TVP 2. 

Kozacka miłość – opis 208 odc

Co stanie się w 208 odc Kozacka miłość? W ostatnim odcinku tego tygodnia Marysia nie ma zamiaru rozmawiać z bratem, chce by odszedł. Chce wrócić do stanicy. Podwiezienie proponuje jej nieznajomy, dorożkarz. Po czym jej plany się zmieniają, i ostatecznie zabiera przyrodnią siostrę do siebie. Zbierane są informacje o lokalu Anfisy. Pojawiają się wieści o śmierci Alony, o która posądzana jest Marysia. 

Czytaj także: Szadź: sezon 2 - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu emitowanego na TVN?

Gdzie można zobaczyć 208 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w piątek, 22 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej. Powtórka w poniedziałek, 25 października o godzinie 13:15, na TVP 2.

Gdzie obejrzeć odcinki 199 - 203 Kozackiej Miłości?

Poprzednie i wspomniane odcinki (204 - 208 odc.) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu i platformy VOD Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest oryginalną historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.