Szadź: sezon 2 - co wydarzy się w 1 oraz 2 odcinku serialu emitowanego na TVN?

Data: 2021-10-17 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Szadź, serial kryminalny utrzymamy w konwencji thrillera, oparty na powieści Igora Brejdyganta, po premierze na Player.pl, teraz także, w drugim sezonie, debiutuje na TVN. 

Obrazek w treści

Dziś, premiera pierwszego odcinka, która zadowoli zapewne tych widzów, którzy wolą seriale oglądać w telewizji. Poznamy zatem dalsze losy bohaterów, Sprawdźmy co wydarzy się w kolejnych dwóch odcinkach. 

Szadź: sezon 2 – opis 1 odcinka serialu

Piotr Wolnicki, oskarżony o mordy na młodych kobietach, po dramatycznej akcji kończącej sezon pierwszy, rozgrywających się w Duchnikach, został aresztowany i oczekuje na proces. Agnieszka Polkowska wierzy,a wręcz jest przekonana, że złapała prawdziwego seryjnego mordercę, który prawie pozbawił życie jej córkę Jolę. Wierzy, że jej i zeznania porwanej, raz na zawsze zakończą dochodzenie i Wolnicki zostanie skazany. 

Czytaj również: Serial Szadź – wiemy co wydarzy się w drugim sezonie serialu, dostępnego na Player.pl

Jednak na sali sądowej, podczas rozprawy, ten nie przyznaje się do winy, twierdzi, że jest niewinny. Uznany za poczytalnego, jednak nie trafi za kraty, bowiem zabrane dowody to za mało, by go oskarżyć. Obrończyni oskarżonego zamierza powołać na świadka jego syna. Tymczasem Piotr zostaje list od bliskiej znajomej sprzed lat. Lila pojawia się w areszcie. Razem wspominają czas spędzony w domu dziecka. 

Szadź: sezon 2 – gdzie można obejrzeć odcinek?

Drugi odcinek serialu będzie możliwy do obejrzenia już dziś, w niedzielę, 17 października 2021 roku o godzinie 21:30. na kanale TVN. 

Powtórka odcinka w środę, 20 października o godzinie 1:10 na TVN.

Serial, zarówno w tym, jak i poprzednim sezonie można także oglądać za pośrednistwem Player.pl. 

Szadź: sezon 2 – opis 2 odcinka serialu

Nie pogodzona z wyrokiem sądu Agnieszka Polkowska, ciągle przekonana, że Wolnicki jest winny mordów, postanawia go śledzić. Jest przekonana, że wkrótce popełni jakąś nową zbrodnię. Tymczasem będący na wolności Wolnicki, wracając swoim samochodem, zabiera autostopowiczkę. Zaczynają rozmawiać i wkrórce dziewczyna zdaje sobie sprawę, że kierowca auta to bohater bardzo głośnej sprawy. 

Czytaj również:  Serial Szadź wraca z drugim sezonem. Premiera w maju na Player.pl

Z osobistymi problemami musi zmierzyć się Polkowska. Jola wyjeżdża, nie mogąc poradzić się z coraz większym na nią hejtem. Wywołały go zeznania dziewczyny. Załamana decyzją córki, Angieszka postanawia się napić. 

Szadź: sezon 2 – gdzie można obejrzeć 2 odcinek serialu?

Odcinek drugi serialu Szadź w sezonie 2, będzie można obejrzeć na kanale TVN w niedzielę, 24 października o godzinie 21:30.

Powtórka odcinka w środę, 27 października, o godzinie 1:05, także na TVN.

Wszystkie odcinki dwóch sezonów dostępne są na platformie Player.pl.

Szadź – książki

Serial Szadź to produkcja, której bazą scenariuszową jest książki łącząca kryminał z mrocznym thrillerem, o tytule Szadź, której autorem jest Igor Brejdygant.

Książkę „Szadź” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy