Serial Szadź wraca z drugim sezonem. Premiera w maju na Player.pl

Data: 2021-04-25 11:35:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Popularny serial o psychopatycznym religioznawcy, ze świetną rolą Macieja Stuhra, o tytule Szadź powróci w drugim sezonie.

Obrazek w treści

Premiera kolejnych odcinków przewidziana jest już na maj, na platformie streamingowej Player.pl. Co wiemy na temat nadchodzącego serialowej produkcji. 

Szadź 2 – opis serialu

Sezon drugi serialu Szadź będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszego sezonu, ponownie skupiając się na psychopatycznym mordercy. Ten ma koncentrować się na wydarzeniach z przeszłości  Piotra Wolnickiego. Pojawi się nowa postać, kobieta o imieniu Lila, z którą łączy go tajemnicza więź. 

Cała Polska żyje teraz głośną sprawą seryjnego mordercy, Piotra Wolnickiego, religioznawcy, pozornie dobrego męża i ojca. Ten przebywa teraz w areszcie, oczekując na rozprawę i wyrok. Nie przyznaje się jednak do winy, wszystkiemu zaprzecza.

Przeczytaj również: Szadź – Tajemnicze morderstwo ponownie wzbudza strach w Opolu!

Tymczasem Agnieszka Polkowska jest przekonana, że złapała właściwą osobę, że czekający na wyrok Piotr, to nie kto inny, ale psychopatyczny, seryjny morderca pozbawiający życia młode kobiety. Jest pewna, że zostanie sprawiedliwie osądzony. 

Szadź 2 – obsada

Wiemy, że w obsadzie nowego sezonu serialu stworzonego w konwencji thrillera kryminalnego, po raz kolejny znaleźli się Maciej Stuhr, znany oczywiście z serialu Szadź, a także z filmów Pokłosie, Bad Boy czy Sala samobójców. Hejter a także Aleksandra Popławska - Belfer, Kobiety mafii 2, Testosteron .

W pozostałych rolach: Anna Cieślak,  Monika Niemczyk, Patrycja Soliman, Bartosz Gelner,  Mirosław Zbrojewicz i Emma Giegżno.

Do obsady nowego sezonu serialu Sadź dołaczają także nowi aktorzy, w tym: Sandra Drzymalska, Agnieszka Wosińska, Anna Ilczuk, Kinga Jasik, Karolina Gorczyca, Paulina Krzyżańska,  Wiktor Piechowski oraz Krzysztof Zarzecki.

Przeczytaj również: „Szadź” – TVN zrobi serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta

Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN). Reżyserem zaś Sławomir Fabicki. Scenariusz pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (TVN) i Aanny Gronowskiej (Akson Studio) napisali: Michał Godzic, Karolina Szymczyk-Majchrzak i Paulina Murawska.

Szadź 2 – kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu serialu Szadź przewidziana jest na 11 maja 2021 roku na platformie Player.pl. Wtedy to pojawi się pierwszy odcinek. Kolejne pojawiać się będą co tydzień.

Szadź 2 – ile odcinków?

Szadź w drugim sezonie liczyć ma 7 odcinków.

Przeczytaj również: Religia i zbrodnia. Recenzja serialu „Szadź"

Szadź – 3 sezon

Na dzień dzisiejszy nie znane są nam losy trzeciego sezonu. Nie wiadomo czy kontynuacja serialu w kolejnych sezonach, jest przewidziana i możliwa.

Szadź 2 – opinie o serialu

Serial w drugim sezonie, podobnie jak w pierwszym to produkcja, która ma na celu budowanie napięcia. Może się zatem podobać nie tylko widzom, którzy widzieli już sezon pierwszy, ale także tym, którzy lubię serialem z dreszczykiem i tajemnica.

Szadź 2 – książki

Serial Szadź to produkcja, której scenariusz bazuje na książce, podobnie jak serial, łączącej kryminał z thrillerem o tytule Szadź autorstwa Igora Brejdyganta.

Książkę „Szadź” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Pokaż wszystkie recenzje