"Bad Boy": Poznajcie Pawła, lidera pseudokibiców Unii! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Bad Boy?

Data: 2020-10-10 20:50:33 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Bad Boy to mini serial emitowany w telewizji Polsat, dla której dograno aż godzinę ekskluzywnego, dodatkowego materiału wideo rozszerzającego materiał filmowy o nowe wątki i dodatkowe szczegóły oraz interesujące sceny z brutalnej historii o nowej stronie piłki nożnej. Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Bad Boy?

Obrazek w treści 

Bad Boy to polski miniserial stanowiący rozwinięty mini serial Bad Boy, rozszerzający w swojej formie film Bay Boy w reżyserii Patryka Vegi prezentujący nietypową sferę piłki nożnej i pseudokibiców.

Bad Boy – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Bad Boy? W jednym mieście rywalizują ze sobą dwa gangi wokół grup kibicowskich, wypełnionych patologią społeczną. Jednym z ich przedstawicieli jest mężczyzna, który po otrzymaniu mandatu powraca do domu, gdzie wyżywa się na własnej żonie. W jej obronie stają ich dzieci.

Starszy z braci, Paweł rani ojca śmiertelnie nożem, co na zawsze odciśnie się na losach rodziny.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Po latach obserwować możemy działania Pawła, który na czele Kanibali zdobywa najważniejszą rolę wśród pseudokibiców Unii. Za gangsterem podążyć zamierza policja, w składzie której znajduje się wspomniany Piotr. Akcja prowadzona przez Adama Kosa ma ostatecznie rozbić wszystkie wokół piłkarskie gangi.

Bad Boy – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Bad Boy? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w sobotę, 17 października na antenie Polsat od godziny 20:00.

Czytaj także: BrzydUla 2 – co wiadomo na temat nowego sezonu? Pewne informacje

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformach VOD.

Bad Boy – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Bad Boy? Młoda ekipa rekrutów Kanibali odnosi porażkę, w wyniku której Pablo zostaje aresztowany, mężczyzna nie przyznaje się do czynów, w wyniku czego zostaje zatrzymany. Podczas gdy koledzy przygotowują dla niego oprawę, on sam kształci się i przygotowuje plan na odbicie się od dna.

W mieście pojawia się prawniczka Ola, mająca być wtyczką policji, pod przykryciem infiltrując poczynania Pawła i jego całej grupy.

Czytaj także: Chyłka – Rewizja – przewodnik po serialu. Kto jest kim w nowym sezonie Chyłki?

Kobieta udaje dziewczynę Piotra, przygotowując się odpowiednio do tej roli. Podczas przesłuchania prokurator Anny Dąbrowskiej, Pablo dowiaduje się, że wszystko co go obecnie spotkało, jest efektem zdrady dokonanej przez Twardego, na którym Paweł planuje się brutalnie zemścić.

Bad Boy – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Bad Boy? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w sobotę, 17 października na antenie Polsat od godziny 20:55.

Czytaj także: Życie od kuchni – Jak dziecko potrafi zmienić człowieka…

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformach VOD.

Bad Boy – książka

Serial Bad Boy jest rozszerzeniem filmu Bad Boy, stanowiącym autorską historię inspirowaną rzeczywistymi wydarzeniami, ujętymi w alternatywną rzeczywistość z odmiennym przebiegiem oraz pomysłem na siebie. Miniserial oferuje dodatkowe, ekskluzywne wątki fabularne. Być może po seansie zdecyduje się na lekturę książki Encyklopedia piłki nożnej.

Książkę Encyklopedia piłki nożnej kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje