Serial Szadź – wiemy co wydarzy się w drugim sezonie serialu, dostępnego na Player.pl

Data: 2021-05-11 09:50:01 Autor: adudek

Trzymający w napięciu serial w klimacie kryminalnego thrillera, o tytule Szadź powraca w drugim sezonie już dziś, we wtorek 11 maja. Będzie dostępny na platformie Player.pl.

Obrazek w treści

Tymczasem aktorzy odgrywający główne role w serialu, powracający w drugim sezonie, czyli Maciej Stuhr oraz Anna Cieślak, zdradzili w porannym programie Dzień Dobry TVN, co będzie działo się w kolejnych odcinkach nowej serialowej serii.

Szadź: sezon 2 – co wydarzy się w nowym sezonie?

Pierwszy sezon serialu Sadź, niezwykle popularnego na Player.pl, opowiadał o Piotrze Wolnickim, psychopatycznym wykładowcy religioznawstwa na uczelni, mordującym młode, religijne kobiety o jasnych włosach. Z pozoru przykładny ojciec i mąż, okazał się być brutalem, który ostatecznie został schwytany przez komisarz Agnieszka Polkowska.

W kolejnym sezonie, jak już Wam wspominaliśmy, ma oczekiwać na sprawiedliwy wyrok ze strony sądu, na co liczy pani komisarz. Ten jednak nie przyznaje się do winy. Trudne decyzje i wybory czekają także jego żonę, Monikę.

Czytaj również: Serial Szadź wraca z drugim sezonem. Premiera w maju na Player.pl

Dzięki aktorom opowiadającym nieco o serialu, wiemy, że Piotr stanie się kimś w rodzaju „celebryty” wychodzącego z cienia, rozpoznawalnego w całej Polsce. Choć nie może dokonywać kolejnych mordów, nie oznacza to jednak, że nie może ich planować i snuć kolejnych psychopatycznych rozważań. 

Dowiedzieliśmy się także, że rozbudowany zostanie wątek dotyczący dzieci Piotra i Moniki, których widzowie darzyli w pierwszym sezonie wielką sympatią. Na ilość emocji, jak przyznają Maciej Stuhr i Anna Cieślak, nie będziemy narzekać.

Szadź: sezon 2 – obsada serialu

W serialu po raz kolejny powróci wspomniany Maciej Stuhr, który wciela się postać Piotra Wolnickiego. Aktora możemy oglądać także w serialu Belfer, czy filmie Pokłosie. W roli jego żony ponownie Anna Cieślak, która znana jest z ról serialowych, ale przede wszystkim z dubbingowych. Wróci także komisarz Polkowska, w którą wcieliła się Aleksandra Popławka, znana z filmów: Kobiety mafii 2 czy Testosteron.

Czytaj również: Szadź – Tajemnicze morderstwo ponownie wzbudza strach w Opolu!

Maciej Stuhr wspomniał także w programie, że w życiu Piotra, czyli w drugim sezonie serialu Szadź, pojawiają się także nowe kobiety. Lila i Ewelina staną się dla serialu postaciami kluczowymi. Lila to postać, którą Piotr znał w dzieciństwie, kiedyś coś do siebie czuli. 

Szadź: sezon 2 – kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu serialu Szadź przewidziana jest na Player.pl we wtorek, 11 maja 2021 roku. Serial będzie się składał z 7 odcinków. 

Tam także można obejrzeć wszystkie odcinki pierwszego sezonu serialu Szadź.

Szadź – opinie o serialu

Serial Sadź w pierwszym sezonie cieszył się wielką popularnością, zyskując duże grono swoich fanów. 

Czytaj również: „Szadź” – TVN zrobi serial na podstawie powieści Igora Brejdyganta

Jest to serial  jest nominowany do Orłów. Otrzymał nagrodę na World Media Festival w Hamburgu w kategorii Entertainment: Continuing Series & Serial Programmes, czyli Rozrywka: Kontynuowane serie i seriale.

Szadź – książki 

Serial Szadź to produkcja, której scenariusz bazuje na książce, podobnie jak serial, łączącej kryminał z thrillerem o tytule Szadź autorstwa Igora Brejdyganta.

Książkę „Szadź” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Kiedy nad ranem zostają znalezione zwłoki, na miejscu zjawia się komisarz Agnieszka Polkowska. Nikt nie chce z nią pracować - zbyt wiele wymaga, słynie...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo