Kozacka miłość: Aliona znów została porwana! Co wydarzy się w odcinkach 199 - 203?

Data: 2021-10-11 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nadchodzących odcinkach Kozacka miłość: Marysia ucieknie przed Koźmą, Siemionow otrzyma awans, Goriuchin odwiedzi Olgę, a Kolewanow uwięzi Alionę w swojej kryjówce! Co jeszcze się wydarzy w 199 - 203 epizodzie serialu?

Obrazek w treści

Kozacka miłość to kolejna ukraińska produkcja z późno-wieczornego pasma TVP. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku (199 - 203) Kozacka miłość

Kozacka miłość – opis 199 odc

Co stanie się w 199 odc Kozacka miłość? Marysia uciekła Koźmie, ponownie widząc towarzystwo Aliony i swojego męża. Gruszyn nie może kontrolować uczuć, natomiast miasto znów smagane jest morderstwami. Aliona udaje się do Ustiużyna, a Olga myśli o możliwych podróżach Skorniakowa oraz Stiepana.

Ilija postanawia wnieść pozew o rozwód....

Czytaj także: Kozacka miłość: Poszukiwania Gładysza trwają.... Co wydarzy się w odcinkach 194 - 198?

Goriuchin tymczasem pozyskuje weksle, a Koźma wspomina Stiepanowi o możliwej mogile Gładysza.

Gdzie można zobaczyć 199 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w poniedziałek, 11 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 200 odc

Stiepan zajmuje się nowymi morderstwami. Przy okazji wysyła Siemionowa do grobu Gładaysza na stepie. Aliona zabiera Timofieja oraz Lizawietę do domu swojego ojca. Tichon oferuje im pokój w zamian za pomoc w utrzymaniu domu, a Olga czuje się zaskoczona odkryciem... dalszych bliskich relacji Gruszyna oraz jego żony. Zdaje sobie sprawę z tego, że decyzja rozwodowa Ilji oraz Aliony była przedwczesna.

Czytaj także: „Chyłka – Inwigilacja” - co wydarzy się z 4 i 5 odcinku czwartego sezonu serii?

Koźma w tajemnicy śledzi Marysię, spostrzegając jak młoda kobieta zostawia na cmentarzu medalion. Siemionow pojawia się w karczmie, gdzie straszy karczmarzy. Następnie przesłuchuję Koźmę, po czym ten zostaje uznany winnym śmierci Gładysza. Policjant otrzymuje awans, a skazany ma trafić do więzienia.

Kiedy wyemitowany zostanie 200 odcinek Kozackiej miłości? Odbędzie się to we wtorek, 12 października od godziny 18:45 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 201 odc

W 201 odcinku Koźma ogłuszy Siemionowa, a następnie ucieknie do stanicy i Lubaszy. Policjant obudzi się w zajeździe, a Siemion i Ustińja się nią zajmuje. Prystaw odzyskuje siły i chce posłać wiadomość do Konstantynowa. Pragnie wystawić list gończy. Stiepan zabiera na posterunek dziewczynę Anfisy. Planuje dokonać śledczego eksperymentu.

Pomimo oporu Marysi, ostatecznie żona zgadza się wesprzeć ukochanego. Goriuchin w tajemnicy odwiedza Olgę, chcąc ją namówić do kontaktu z Gruszynem. Ma mieć dla niego istotne informacje.

Czytaj także: Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Kobieta zgadza się, a zdenerwowany Stiepan prosi Goriuchina o sprawdzenie w Ustiużynie czy Aliona jest bezpieczna. Pankow natomiast słyszy i widzi ich rozmowę. Następnie dziewczyna otrzymuje wiadomość....

Nowy epizod (201) zobaczyć będzie można w środę, 13 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 202 odc

Co stanie się w 202 odc Kozacka miłość? Onufrienko informuje o odnalezieniu kryjówki Bułygi, natomiast Stiepan zatrzymuję Gładysza oraz Anfisę. Przy okazji odkrywa, że... szaleniec od dawna nie żyje. Aliona w tajemnicy spotyka się z Kolewanowem, proszą ją o kolejne wstawienie się u Gruszyna. Gdy odmawia... kupiec ponownie porywa ją!

Czytaj także: Dopaść Cartera – Pozbyć się mordercy brata...

Gdzie można zobaczyć 202 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 14 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 203 odc

Co stanie się w 203 odc Kozacka miłość? Stiepan wnioskuje, że jego zona musi być powiązana ze zbrodniami, starając się ja znaleźć i wyjaśnić wątpliwości. Marysia udaje się do Usiużyna, a Koźma niespodziewanie wywozi ją w step. Tam oświadcza, że zna już prawdę i wie, że w rzeczywistości jest jej prawdziwym ojcem. Kolewanow natomiast uwięził Alionę w kryjówce, a Siemionow znów schwytał Koźmę.

Czytaj także: Kozacka miłość: Nikoła został zamordowany?! Co wydarzy się w odcinkach 190 - 193?

Gdzie można zobaczyć 203 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w piątek, 15 października 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Gdzie obejrzeć odcinki 199 - 203 Kozackiej Miłości?

Poprzednie i wspomniane odcinki (199 - 203 odc.) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu i platformy VOD Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest oryginalną historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje