"Kozacka mi這嗆": Upokorzenia Gruszynowa... Co si zdarzy w 56 i 57 odc Kozacka mi這嗆?

Data: 2021-02-22 06:20:01 Autor: Tamer Adas

Kozacka miłość to popularna w Polsce rosyjska produkcja emitowana w ciagu tygodnia na antenie TVP 2. Seria koncentruje się na losach grona bohaterów, powiązanych nieszczęśliwą miłością i spiskiem, zmieniającym ich życie całkowicie. Co się zdarzy się w 56 i 57 odcinku Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to rosyjski serial z 2013 roku, emitowana w ciągu tygodnia na kanale drugim Telewizji Polskiej Co się wydarzy w 56 i 57 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 56 odc

Co się wydarzy w 56 odcinku Kozacka miłość? Kolewanow spiskują wspólnie z Gładyszem, starając się opracować plan pozbycia się Stiepana z policji. W stanicy krążą plotki związane przyznaniem się do winy przez Grigorija Sotnika.

Katia poskarżyła się Stiepanowi na złe jej traktowanie, jak by tego było mało Ansifa do tego stale jej docina. Stiepan przyrzeka, że przyjmie ją na służbę do siebie.

Czytaj także: Kozacka miłość: Olga jest załamana! Co się zdarzy w 55 i 56 odc Kozacka miłość?

Ataman prosi Serafima o to by ten oddalił się od stanicy. Ilia stara się poradzić sobie z załamaniem się Olgi. Kolewanow zaleca mu, aby zagwarantował siostrze atrakcyjną rozrywkę oraz pokazał jej świat.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 56 odc?

Gdzie można zobaczyć 56 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 22 lutego na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Nikoła wychodzi na wolność.... Co się zdarzy w 54 i 55 odc Kozacka miłość?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 57 odc

Co stanie się w 57 odc Kozacka miłość? Miroszka po poważnym pobiciu przez kozaków ostatecznie umiera, bezpośrednio na rękach Serafima. Marysia jest niezwykle zazdrosna o Kati, która jest nawet niepiśmienna. Stiepan obiecuje jej, że nauczy ją czytać.

Czytaj także: Triumf sprawiedliwości – Po drugiej stronie prawa?

Siemionow wyznacza Gruszynowi maksymalnie upokarzające i durne sprawy, chce go sobie dostosować i ustawić. Tatiana na cmentarzy wspomina Oldze o miłości Aliony oraz Stiepana....

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 57 odc?

Gdzie można zobaczyć 57 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 23 lutego 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Zabójcy – odzyskać dobre imię

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Pana Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.