Zabójcy – odzyskać dobre imię

Data: 2023-11-07 14:33:28 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Zabójcy to sensacyjna produkcja z połowy lat 90., która opowiada o losach zabójcy na zlecenie. W roli głównej w produkcji udział wziął Sylvester Stallone.

Sylvester Stallone oraz Jullian Moore w filmie Zabójcy fot. TVN/Warner Bros / x-news.pl

Zabójcy to pochodzący z 1995 r. film sensacyjny z udziałem Sylvestra Stallone’a. Już niebawem produkcja ponownie wyemitowana zostanie w telewizji.

Zabójcy – opis

O czym jest film Zabójcy? Produkcja przedstawia losy Roberta Ratha, płatnego mordercy, który niebawem otrzymuje nowe zlecenie. Ma zająć się uśmierceniem świadka koronnego, który zaczął współpracę ze służbami rządowymi.

Kiedy Rath przystępuje do działania, okazuje się, że ktoś go ubiegł – jego zleceniodawca do zabicia świadka zatrudnił także innego zabójcę, swojego branżowego konkurenta, Miguela Baina. Hańba, jaką okrył go Bain, zmusza mordercę do podjęcia się jeszcze trudniejszego zlecenia.

Teraz zlikwidować musi holenderskiego dilera oprogramowania komputerowego. Unicestwić musi także jego dostawcę, którym okazuje się… piękna Electra.

Zabójcy – obsada

Kto wystąpił w filmie Zabójcy? W produkcji w rolach głównych wystąpili Sylvester Stallone oraz Julliane Moore.

Czytaj także: Kodeks sprawiedliwego ponownie w telewizji

Oprócz nich w produkcji udział wzięli Jim Graham, Axel Anderson, Bruce R. Orchid, Sue Carolyn Wise oraz Antolij Davidow.

Zabójcy – gdzie obejrzeć?

Film sensacyjny Zabójcy pierwszy raz mogliśmy zobaczyć w połowie lat 90. Choć teraz produkcji na próżno szukać w kinach, to niebawem będzie okazja, by ponownie obejrzeć film z udziałem Sylvestra Stallone’a.

Produkcja wyemitowana zostanie na antenie stacji TVN 7 we wtorek, 7 listopada 2023 o godzinie 21:00. Na razie nie jest planowana emisja powtórkowa, ale nie martwcie się - ten film już wiele razy pojawił się w telewizji. Wcześniej było to na przykład w poniedziałek, 14 sierpnia 2023 r. o godz. 21:35 w TVN, a takżena Metro TV – w sobotę, 19 sierpnia 2023 r. o godz. 0:00.

Zabójcy – opinie

Film Zabójcy to typowy film sensacyjny z końca lat 90. W produkcji pojawia się wiele efektownych scen akcji z wykorzystaniem dostępnych wówczas efektów specjalnych. To produkcja dla osób lubiących grę Sylvestra Stallone’a.

Czytaj także: U Pana Boga w ogródku. Wsi spokojna, wsi wesoła

Zabójcy – książka

Film Zabójcy powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem.

Zamiast tego polecić możemy wam inny tytuł – powieść Ekspozycja Remigiusza Mroza. Tytuł przedstawia detektywa zakopiańskiej policji Wiktora Forsta, który rozpoczyna śledztwo w sprawie tajemniczego mordercy.

Tagi: filmy w tv, thrillery, filmy sensacyjne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje