"Kozacka mi這嗆": Karasik sk豉da Alionie ofert.... Co si zdarzy w 33 i 34 odc Kozacka mi這嗆?

Data: 2021-01-20 08:30:02 Autor: tadas

Kozacka miłość to popularny serial obyczajowy z mocnym naciskiem na atmosferę przełomu XIX i XX w. na Ukrainie, ukazujący się na wydarzeniach z życia grona bohaterów, których wiąże skomplikowana, nietypowa relacja, wypełniona nieszczęśliwą oraz tragiczną miłością i historią. Co czeka widzów w 33 i 34 odcinkach serialu Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany w ciągu tygodnia poprzez kanał 2. Telewizji Polskiej. Co wydarzy się w 33 i 34 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 33 odc

Co się zdarzy w 33 odcinku Kozacka miłość? Stiepan odnosi wrażenie, że jego Marysia jest w błogosławionym stanie, co jeszcze mocniej wpływa na jego nastawienie. Karczmarka domaga się od Lubaszy, by ta zachowała dla siebie informacje o powrocie Aliony. Kobieta zagroziła Marysi, że ujawni jej tajemnicę oraz na dobre zniszczy jej związek. Warunkiem jest jej pomoc w uwiedzeniu Bogdana. Kolewanow przyrzeka Warwarze, że osobiście uda się do stanicy, skąd zabierze ze sobą Alionę.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Aliona pojawia się w stanicy! Co się zdarzy w 31 i 32 odc Kozacka miłość?

Kobieta za nic mu nie wierzy, a ni jedno słowo. Samodzielnie udają się na miejsce by spotkać się ze swoją ukochaną córką. Tichon będąc w stanie mocnego upojenia wyrzuca Kolewanowa z domu!

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 33 odc?

Gdzie można zobaczyć 33 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 20 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Lubasza szantażuje Marysię! Co się zdarzy w 32 i 33 odc Kozacka miłość?

Kozacka miłość – opis 34 odc

Co stanie się w 34 odc Kozacka miłość? W trakcie podróży do stanicy matka Aliony trafia na grób, który ma rzekomo należeć do jej córki. Kolewanow otrzymuje informacje o kradzieży jego rzeczy, jednocześnie spoglądając na nieprawdę zawartą w rachunkach.... 

Anfisa zdecydowała się zakupić oraz zapisać na siebie nowy dom.

Czytaj także: Chłopaki też płaczą – Idealny wypoczynek przeradza się w miłosny koszmar...

Ignatij zapewnia, że to dla ich dobra. Prystaw proponuje ochronę Anfisty i jej lokalu, natomiast Karasik złożył Alionie propozycję, by ta została jego utrzymanką....

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 33 odc?

Gdzie można zobaczyć 33 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 21 stycznia 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Władca Pierścieni. Dwie wieże – film Petera Jacksona. Gdzie obejrzeć?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską opowieścią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.