reklama

"Kozacka miłość": Stiepan ratuje Timochę! Co się zdarzy w 28 i 29 odc Kozacka miłość?

Data: 2021-01-13 08:30:02 Autor: tadas

Kozacka miłość to popularny w Polsce rosyjski serial obyczajowy ze sporym akcentem położonym na odwzorowanie historycznych warunków na Ukrainie, prezentując losy grona bohaterów, których wiąże skomplikowana relacja, wypełniona nieszczęśliwą i tragiczną miłością. Co czeka widzów w odcinkach 28 i 29 epizodzie Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany w ciągu tygodnia za pośrednictwem TVP 2. Co wydarzy się w 28 i 29 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 28 odc

Co się zdarzy w 28 odcinku Kozacka miłość? Marysia proponuje Oksanie układ, zgodnie z którym ta doprowadzi Olgę, namawiając ją do... założenia męskiego ubrania. W tym samym czasie Pankow angażuje spotkanie pomiędzy Zosią oraz Kolewanowem.

Mężczyźnie udaje się odebrać służącej listy do Aliony. Fiodor znajduje się w karczmie, gdzie poznaje prawdę o grupie rabusiów, na czele której staje Koźma.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Aliona ucieka z Karasikiemi! Co się zdarzy w 27 i 28 odc Kozacka miłość?

Ten przekazuje Stiepanowi niezwykłą broszę, prosząc go o przekazanie jej Kati. Aliona z obawy przed Kolewanowem, postanawia uciec wraz z Karasikiem.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 28 odc?

Gdzie można zobaczyć 28 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 13 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: Agatha Christie. Biografia królowej kryminału

Kozacka miłość – opis 29 odc

Co stanie się w 29 odc Kozacka miłość? Olga dopiero teraz orientuje się, że wpadła w pułapkę przygotowaną przez Marysię, natychmiast przepraszając kozaków oraz zapewniając ich, że jak najszybciej wyjedzie ze stanicy. Timocha natomiast ukrywa się przed nimi, mając nadzieję że po przeczekaniu będzie mu łatwiej poczynić kolejne ruchy. Stiepan po pewnym czasie wywozi go skrytego w sianie, a w tym samym czasie jego żona Marysia odkrywa ukradzioną broszkę.

Czytaj także: Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się w czerwcu!

W tajnej skrytce rzezimieszków, udaje się kozakom odkryć zabawkę, którą niegdyś Koźma przygotował specjalnie dla Marysi.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 29 odc?

Gdzie można zobaczyć 29 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 14 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: Morderstwo w Białym Domu, czyli waszyngtońska tragedia

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską opowieścią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.