Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się w czerwcu!

Data: 2021-01-11 11:44:09 Autor: Sławomir Krempa
udostępnij Tweet

Jak poinformowali prezes i wiceprezes spółki Targi Książki, organizującej co roku stołeczne spotkania z książką, Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się już w czerwcu!

Z przyjemnością informujemy, że przygotowania do Warszawskich Targów Książki w roku 2021 już trwają. Przewidując, że dochodzenie do normalności i znoszenie obostrzeń pandemicznych będzie następowało stopniowo, wyjątkowo, w roku 2021, zaplanowaliśmy Targi nieco później niż dotąd - w dniach 17-20 czerwca.  

- czytamy w udostępnionym na stronie internetowej targów komunikacie.

Warszawskie Targi Książki 2021: 17-20 czerwca. Organizatorzy

W związku z tym, że w ubiegłym roku dotychczasowy organizator wykonawczy imprezy, Murator Expo ogłosił upadłość, spółka Targi Książki zmuszona była znaleźć nowego partnera, który odpowiadałby za sprawy techniczne. W 2021 roku funkcję tę przejmie Fundacja Historia i Kultura, w której pracuje dziś wiele osób wcześniej odpowiadających za organizację Warszawskich Targów Książki z ramienia Muratora – między innymi Jacek Oryl, Teresa Wieczorek, Małgorzata Kanownik czy Agnieszka Ziemiańska. Fundacja Historia i Kultura zorganizowała w 2020 roku wirtualną edycję Targów Książki Historycznej oraz wirtualny odpowiednik Śląskich Targów Książki w Katowicach, a także plenery literackie w Gdyni i Warszawie. 

Ponadto Fundacja Historia i Kultura od 2004 roku wydaje publikacje historyczne, organizuje konkursy i przedsięwzięcia kulturalne. Sztandarowym elementem działalności Fundacji jest organizacja Targów Książki Historycznej w Warszawie oraz konkursu o Nagrodę Klio. 

Warszawskie Targi Książki 2021: 17-20 czerwca. Lokalizacja

Nie wiemy na razie, gdzie odbędą się Warszawskie Targi Książki 2021. W dotychczasowej lokalizacji – na Stadionie Narodowym powstał bowiem szpital polowy dla chorych na COVID-19. O przebiegu przygotowań do organizacji Warszawskich Targów Książki będziemy na bieżąco informowali. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje