Morderstwo w Białym Domu, czyli waszyngtońska tragedia

Data: 2020-07-01 18:32:53 Autor: Patryk Obarski

Morderstwo w Białym Domu to ciekawy film sensacyjny przedstawiający losy agenta, którego celem jest odnalezienie sprawcy morderstwa w siedzibie prezydenta USA. 

Obrazek w treściFot. TVN/Warner Bros / x-news.pl

Na początku lipca w telewizji wyemitowany zostanie pochodzący z 1997 roku film sensacyjny z udziałem Wesleya Snipesa. Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? 

Morderstwo w Białym Domu – opis 

O czym jest film Morderstwo w Białym Domu? Harlan Regis w swoim życiu spotkał się z nie jednym przestępstwem. Jako doświadczony policjant wydziału zabójstw, bywał w wielu miejscach. Jednak trup w Białym Domu, jednym z najpilniej strzeżonych budynków na świecie, to było coś nowego. 

Policjant rozpoczyna dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci młodej pracowniczki Białego Domu, która została zamordowana w czasie seksualnych zabawa. Co więcej, ciało kobiety odnaleziono w jednym z pokoi znajdujących się niedaleko sypialni samego prezydenta. 

Nic więc dziwnego, że rząd chce jak najszybciej wyciszyć sprawę. Regis nie ma zamiaru jednak odpuścić. To sprawy przypisana zostaje także nowa współpracownica detektywa, agentka Nina Chance.

Morderstwo w Białym Domu – obsada

Kto wystąpił w filmie Morderstwo w Białym Domu? W postać policjanta Regisa wcielił się Wesley Snipes, z kolei w agentką Chance została Diana Lane. 

Czytaj także: Nie ma tego złego – niespełniony pisarz i romans weselny 

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Daniel Benzali, Dennis Miller, Alan Alda, Ronny Cox, Diane Baker oraz Tate Donovan. 

Morderstwo w Białym Domu – gdzie obejrzeć?

Film Morderstwo w Białym Domu w styczniu zobaczyć będzie można w telewizji. Produkcja wyemitowana zostanie na antenie TVN 7 we wtorek, 11 stycznia o godz. 20:30. 

Czytaj także: "Zemsta o jasnych oczach" – serial TVP. O czym jest?

Film zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem platform VOD. 

Morderstwo w Białym Domu – opinie

Chociaż film Morderstwo w Białym Domu nie zdobył zbyt wielu popularnych nagród, to pomimo tego jest to ciekawa produkcja warta obejrzenia. Jak przyznają widzowie w swoich internetowych opiniach, film ten jest zaskakującym thrillerem z elementami kryminału politycznego. W produkcji pojawia się także wiele wątków sensacyjnych. 

Morderstwo w Białym Domu – książka

Film Morderstwo w Białym Domu powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tej produkcji. Pomimo tego warto zainteresować się innymi książkami o podobnej tematyce.

Czytaj także: To już ostatni odcinek serialu "Cena wolności". Czy będzie 2 sezon serialu? 

Wśród nich znajduje się m.in. powieść Echo morderstwa autorstwa Christi Daugherty. Publikacja przedstawia losy dziennikarki, Harper, która zajmuje się sprawą tajemniczego morderstwa pracowniczki szkoły wyższej. Niebawem okazuje się, że kobieta igrała z uczuciami mężczyzn, także tych wysoko postawionych w lokalnym środowisku.

Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.