"Kozacka mi這嗆": Wasilij ma plan.... Co si zdarzy w 89 i 90 odc Kozackiej mi這軼i?

Data: 2021-04-09 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial Kozacka miłość postara się ukazać nam dalsze losy bohaterów, w tym odnalezienia ojca przez Alionę, nowe wieści o Oksanie i Marysi. Co chce począć Ilja? Co jeszcze wydarzy się w 89 i 90 epizodzie serialu Kozacka miłość?

Obrazek w treści

Kozacka miłość to rosyjski serial z 2013, emitowany w paśmie wieczornym w tygodniu na TVP 2. Jakie dramaty spotkają bohaterów?

Kozacka miłość – opis 89 odc

Co wydarzy się w 89 odc Kozacka miłość? Rogożyn ma się wkrótce zmierzyć się z Kuczniewem oraz sekundantami, nim ostatecznie doszło do walki, na miejscu pojawiła się policja wraz z Olgą oraz Alioną. Stiepan w tym czasie pozyskał Waśkę, mającą stać się świadkiem w sprawie przeciwko Anfisie. Oskarżenie będzie dotyczyć złego traktowania pracowników. Oksana oraz Fiodor wspólnie spędzają noc w szałasie w lesie.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Gładysz pozbędzie się Stiepana? Co się zdarzy w 87 i 88 odc Kozackiej miłości?

Niespodziewanie na miejscu pojawia się Marysia jednoznacznie sugerująca im, że nie ma dla nich miejsca w stanicy. Przyczyną są przygotowania do nadchodzącego pogrzebu Bogdana.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 89 odc?

Gdzie można zobaczyć 89 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 9 kwietnia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Ilja zemści się na Kuczniewie? Co się zdarzy w 88 i 89 odc Kozackiej miłości?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 90 odc

Co stanie się w 90 odc Kozacka miłość? Aliona za sprawą Ilji odnajduje swojego ojca. Ataman dowiaduje się o tym, że jego córka ostatecznie NIE znajduje się w klasztorze, postanawia od razu udać się na policję. 

Marysia tymczasem wspiera Oksanę w odnalezieniu kryjówki, ta pojawia się u Serafima.

Czytaj także: "Niezgodna" – młodzieżowa seria Veroniki Roth

Ilja chce odkupić dom Skorniakowów od Anfisy, natomiast Wasilij proponuje, aby jego żona posłużyła jako przynęta dla maniaka! Czy to nie nadmierne ryzyko?

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 90 odc?

Gdzie można zobaczyć 90 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 12 kwietnia 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Dwa tygodnie na miłość – Jak niespodziewanie odnaleźć miłość swojego życia?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest oryginalną historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.