"Kozacka mi這嗆": Serafim uratuje Olg? Co si zdarzy w 36 i 37 odc Kozacka mi這嗆?

Data: 2021-01-25 08:00:02 Autor: tadas

Kozacka miłość to niezwykły obyczajowy serial ze sporym naciskiem na jak najlepsze odwzorowanie atmosfery przełomu XIX i XX wieku na Ukrainie, skupiającym się na losach grupki bohaterów, powiązanych skomplikowaną relacją oraz spiskiem, który może zmienia ich życie. Co czeka widzów w 36 i 37 epizodzie serialu Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany przez stację TVP 2. Co wydarzy się w 36 i 37 odcinku?

Kozacka miłość – opis 36 odc

Co się zdarzy w 36 odcinku Kozacka miłość? Karasik czuje przerażenie na samą myśl o Kolewanowie! Niezwykle obawia się co ten może mu uczynić. Nie powstrzymuje go to jednak, zapiera się że za nic nie wyda mu Aliony. Kobieta tymczasem proponuje mu, by wspólnie odważyli się żyć jawnie, jak normalni ludzie.

Kolewanowowi udaje się w końcu odnaleźć Olgę, zupełnie nie spodziewa się jednak, że ta chce ze wszystkich sił zerwać zaręczyny.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Olga straciła przytomność! Co się zdarzy w 34 i 35 odc Kozacka miłość?

To wybitnie komplikuje jego plan, zakładający przejęcie jej wielkiego posagu. Stara się rozwiązać tę sytuację. Fiodor po rozmowie z Marysią decyduje się na jeszcze bardziej bezpośrednie okazywanie zainteresowania Oksaną, co doprowadza Bogdana do wrzenia.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 36 odc?

Gdzie można zobaczyć 36 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 25 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Czy Karasik i Aliona ujawnią się? Co się zdarzy w 35 i 36 odc Kozacka miłość?

Kozacka miłość – opis 37 odc

Co stanie się w 37 odc Kozacka miłość? Aliona i Karasik odwiedzają Kolewanowa w jego domu, tam młoda kobieta przekazuje mu wprost, że zrywa z nim jakiekolwiek więzi. W salonie niespodziewanie pojawia się Olga, której Aliona zostaje zaprezentowana jako siostrzenica, a Karasik jako przyszły mąż. Ta nie zaprzecza, wchodzi w tę grę oraz utrzymuje tę wersję zdarzeń. Ila podczas rozmowy ze swoją siostrą dowiaduje się, że ta za nich nie chce się związać z Piotrem, a Fiodor nie jest jej obojęty i coś do niego poczuła....

Czytaj także: "Przysięga": Cemre oszalała? Co wydarzy się w 337 i 338 odc?

Fiodor tymczasem błaga Serafima, aby ten udało się do Konstantynowa, aby uratować Olgę. Ten jednak omawia.... Po czasie się jednak łamie i jedzie do miasta, co wprawia Ilię oraz Olgę w zachwyt. Grigorij zdradza synowi, że to przez niego córka Serafima popełniła samobójstwo....

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 37 odc?

Gdzie można zobaczyć 37 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 26 stycznia 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Zwierzogród – Królica na tropie tajemnicy kryminalnej!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest ciekawą, samodzielną historią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.