reklama

"Przysięga": Cemre oszalała? Co wydarzy się w 337 i 338 odc?

Data: 2021-01-22 08:00:02 Autor: Tamer Adas

Przysięga to emitowany codziennie w Polsce melodramat wywodzący się z Turcji, za pośrednictwem pierwszego kanału Telewizji Polskiej oraz platformy vod.tvp.pl serial. Całość koncentruje się na gronie bohaterów, zmagających się z niezwykłymi, rozbudowanymi spiskami, działaniami, oszustwami czy rozterkami miłosnymi. Co czeka widzów w 337 i 338 odc Przysięga?

Serial Przysięga to ceniona telenowela z Turcji znana tam jako Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się zdarzy w 337 i 338 odcinku?

Obrazek w treści

Przysięga – opis 337 odc

Co stanie się w 337 odcinku Przysięgi? Reyhan i Emir opiekują się Hasanem, wciąż starają się wesprzeć maluszka oraz jego matkę w trudnej obecnie sytuacji życiowej. Oboje chcą ich wesprzeć, poszukując jak najlepszego sposobu na odmienienie ich dotychczasowego, skomplikowanego losu. 

Sehriye po raz kolejny prosi Narin o to, by kobieta przeprowadziła kolejną rozmowę z malutką Masal. Ta ponownie, przynajmniej na tę chwilę przestaje myśleć i mówić o swojej rozpaczy z powodu rozłąki.

Czytaj także: "Przysięga": Tragiczny los Maryem i Hasana.... Co wydarzy się w 335 i 336 odc?

Cemre kontaktuje się z Yonką, prosząc ją o pomoc przy doprowadzeniu do dokonania zemsty na Reyhan. Kemal zapewnia lekarza dla Masal, mając nadzieję na to, że zaoferuje on leki, dzięki którym jego córeczka powróci do formy. To jednak nie wystarczy....

Przysięga – gdzie obejrzeć 337 odc?

Gdzie można zobaczyć 337 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w poniedziałek, 24 stycznia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Masal wciąż ma się słabo... Co wydarzy się w 336 i 337 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 338 odc

Co stanie się w 338 odc Przysięga? Cemre kontynuuje działania, coraz mocniej trzyma w sobie negatywne emocje dotyczące Reyhan. Kobieta obwinia ją o wszystko. Talaz nie wie co się stanie, a w jego głowie pojawiają się myśli o tym, że kobieta jest w coraz gorszej sytuacji psychicznej. Cemre przejmuje jego smartfona i udaje, że dąży do zrealizowania zlecenia opracowanego przez Cavidan.

Czytaj także: Zwierzogród – Królica na tropie tajemnicy kryminalnej!

Reyhan zmaga się ze swoją przeszłością, wspomina jak mocno i często Emir potrafił ją pozytywnie zaskoczyć swoimi niespodziankami oraz miłymi gestami. Obecnie ma nadzieję, że jej mąż dokona tego ponownie.

Przysięga – gdzie obejrzeć 338 odc?

Gdzie można zobaczyć 338 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 26 stycznia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Adaptacja powieści "Strażniczka" będzie nową produkcją Disneya

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o wyjątkowej miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Dama Kier
Monika Godlewska (I)
Dama Kier
Pokaż wszystkie recenzje