"Przysięga": Masal wciąż ma się słabo... Co wydarzy się w 336 i 337 odc? 

Data: 2021-01-21 08:00:01 Autor: Tamer Adas

Przysięga to emitowany w Polsce melodramat obyczajowy z Turcji, dostępny za pośrednictwem pierwszego kanału Telewizji Polskiej oraz należącej dla niej platformy vod.tvp.pl, skupiającym się na gronie bohaterów, zmagających się z szalonymi spiskami, intrygami, oszustwami czy rozterkami miłosnymi i innymi  wyzwaniami życiowymi. Co czeka widzów w 336 i 337 odc Przysięga?

Serial Przysięga to popularna telenowela z Turcji znana tam jako Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się zdarzy w 336 i 337 odcinku?

Obrazek w treści

Przysięga – opis 336 odc

Co stanie się w 336 odcinku Przysięgi? Talaz ku zaskoczeniu Cavidan, błyskawicznie przyjmuje jej niełatwe zlecenie. Narin odbyła rozmowę z Masal, dzięki której samopoczucie dziewczynki wyraźnie się staje się lepsze. Emir postanowił zabrać żonę na wycieczkę, w trakcie której oboje przekazują prezenty dla Meryem i malutkiego Hasanowi. Kemal zdecydował się zamówić ulubioną pizzę Masal, mając nadzieję, na to że uda mu się nakłonić ją do jedzenia.

Czytaj także: "Przysięga": Kemal niezwykle cierpi po rozwodzie.... Co wydarzy się w 334 i 335 odc?

Sehriye przygotowuje obwarzanki, przez co nie była w stanie usłyszeć, że Narin do niej stale dzwoni. Cemre udaje się skontaktować z Yoncą, a Reyhan ma coraz większe obawy dotyczące warunków, w jakich znalazła się Maryem i Hasan.

Przysięga – gdzie obejrzeć 336 odc?

Gdzie można zobaczyć 336 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w czwartek, 21 stycznia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Tragiczny los Maryem i Hasana.... Co wydarzy się w 335 i 336 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 337 odc

Co stanie się w 337 odc Przysięga? Reyhan oraz Emir opiekują się Hasanem, wciąż pragnąc wesprzeć maluszka oraz jego matkę w polepszeniu sytuacji domowej. Oboje chcą im pomóc, poszukując jak najlepszego sposobu na zmienienie ich dotychczasowego losu. 

Sehriye ponownie prosi Narin o to, aby ta przeprowadziła jeszcze jedną rozmowę z małą Masal. Ta ponownie przestaje myśleć i mówić o swojej rozpaczy z powodu ich rozłąki.

Czytaj także: "Nie kłam, kochanie" – żona potrzebna od zaraz

Cemre kontaktuje się z Yonką, prosząc ją o pomoc przy swoich działaniach, mających doprowadzić do zemsty na Reyhan. Kemal przywodzi lekarza do Masal, mając nadzieję na to, że być może leki pomogą jego córeczce. To jednak nie wystarczy....

Przysięga – gdzie obejrzeć 337 odc?

Gdzie można zobaczyć 337 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 22 stycznia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie TVP 1.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe TVP (zmiana długości odcinków). Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o wyjątkowej miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.