"Przysięga": Kemal niezwykle cierpi po rozwodzie.... Co wydarzy się w 334 i 335 odc? 

Data: 2021-01-19 08:00:01 Autor: Tamer Adas

Przysięga to popularny w Polsce melodramat obyczajowy z Turcji, emitowany codziennie za pośrednictwem kanału pierwszego Telewizji Polskiej oraz należącej dla niej platformy vod.tvp.pl, skupiającym się na gronie bohaterów, zmagających się z szalonymi spiskami, intrygami, rozterkami miłosnymi i wyzwaniami życiowymi. Co czeka widzów w 334 i 335 odc Przysięga?

Serial Przysięga to popularna turecka telenowela znana w ojczyźnie jako Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się zdarzy w 334 i 335 epizodzie?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Przysięga – opis 334 odc

Co stanie się w 334 odcinku Przysięgi? Kemal wraz z Narin po raz kolejny spotykają się na sali sądowej, gdzie ma chwilę ma się rozpocząć kolejna sprawa rozwodowa, wtem na miejsce trafia malutka Masal, błagająca Narin by ta jej nie opuszczała. To wydarzenie rozmiękcza serce wszystkich osób. Nie wstrzymuje to jednak dalszego przebiegu sprawy. W tym samym czasie Reyhan z Emirem po raz pierwszy słyszą bicie serca dziecka, co mocno się odciska na ich życiu.

Czytaj także: "Przysięga": Masal powstrzyma rozwój ojca? Co wydarzy się w 332 i 333 odc?

Reyhan postanowiła wybaczyć wszystkim, jednocześnie ostatecznie żegnając się z Gulsum oraz wszystkimi wydarzeniami, jakie miały miejsce niedawno. Symbolicznym wydarzeniem staje się zakopanie naszyjnika, który wcześniej otrzymała od swojej przyszywanej siostry.

Przysięga – gdzie obejrzeć 334 odc?

Gdzie można zobaczyć 334 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można we wtorek, 19 stycznia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Reyhan ostatnie żegna się z Gulsum? Co wydarzy się w 333 i 334 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 335 odc

Co stanie się w 335 odc Przysięga? Emir zdradza Reyhan, że marzy mu się córeczka. Sehriye tymczasem spostrzega jak bardzo cierpi Kemal po rozwodzie z Narin, nigdy nie widziała go tak załamanego. Cavidan przypadkiem dowiaduje się co się stało z wisiorkiem należącym niegdyś do Gulsum. 

Zafar skłania Emira ku odstąpieniu od przetargu, w którym ich firma bierze udział i ma spore szanse otrzymać to zlecenie. Kemal próbuje przeprowadzić, szczerą, spokojną rozmowę z Masal. Idzie mu to dramatycznie źle....

Czytaj także: Pojawi się 4 sezon "Korony królów”?

Cavidan w głowie pojawił się nowy pomysł, który ma doprowadzić do zniszczenia Reyhan na dobre. Narin przekazuje zaległe pieniądza Kemalowi, otrzymane od niego przy okazji rozwodu.

Przysięga – gdzie obejrzeć 335 odc?

Gdzie można zobaczyć 335 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 20 stycznia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Magia powraca, chociaż nikt już w nią nie wierzy. „Pamięć lasu" Agnieszki Osikowicz-Chwai

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga przygotowany został w oparciu o realne i wymyślone losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe TVP (zmiana długości odcinków). Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.