"Przysięga": Masal powstrzyma rozwój ojca? Co wydarzy się w 332 i 333 odc? 

Data: 2021-01-15 08:00:02 Autor: Tamer Adas

Przysięga to emitowany w Polsce melodramat obyczajowy z Turcji, dostępny ddo zobaczenia od poniedziałku do piątku na antenie pierwszego kanału TVP i platformy vod.tvp.pl, skupiającym się na gronie postaci, zmagających się z licznymi spiskami, intrygami, rozterkami miłosnymi oraz wyzwaniami dnia codziennego. Co czeka fanów w odcinkach 332 i 333 odc Przysięga?

Serial Przysięga to znana i ceniona turecka telenowela znana w ojczyźnie pod tytułem Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce.

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 332 odc

Co stanie się w 332 odcinku Przysięgi? Reyhan postanowiła szczerze zwierzyć się wujkowi ze swoich rozterek oraz wątpliwości dotyczących jej aktualnej sytuacji. Kemal pod wpływem terapeutki zostaje przymuszony do zadeklarowania Narin, że już nic do niej nie czuje. Talaz zabiera nadpobudliwą Cemre na długi spacer, mając nadzieję na zmęczenie jej oraz zmniejszenie jej nadmiaru energii.

Czytaj także: "Przysięga": Cavidan ukryje swoje mroczne sekrety? Co wydarzy się w 330 i 331 odc?

Zeynep pożycza do szkoły telefon Reyhan. A tymczasem Nigar przekazuje Seferowi podejrzenia związane z dziwnym zachowaniem Cavidan. Sehriye udaje się do szpitala, gdzie chce na spokojnie porozmawiać z Narin.

Przysięga – gdzie obejrzeć 332 odc?

Gdzie można zobaczyć 332 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w piątek, 15 stycznia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie TVP 1.

Czytaj także: "Przysięga": Kemal powie Narin, że jej nie kocha? Co wydarzy się w 331 i 332 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 333 odc

Co stanie się w 333 odc Przysięga? Reyhan domyśliła się, że jest poprzez aplikację śledzona przez Emira. Wpada we wściekłość, planując dokonać na nim zemsty. Postanawia pozostawić telefon w samochodzie Sefer jeżdżącego po mieście.

Emir na bazie fałszywych informacji niezwykle mocno obawia się o ukochaną. Nie spodziewa się, że za moment będzie go czekać konfrontacja.

Czytaj także: Władca Pierścieni. Dwie wieże – film Petera Jacksona. Gdzie obejrzeć?

Masal już zdaje sobie sprawę o rowzwodzie ojca, wpadając w wielki dołek oraz zło samopoczucie. Hizir i Sehirye nie chcą im pozwolić na ostateczne rozstanie się młodych. Oboje zawożą malutką Masal do sądu....

Przysięga – gdzie obejrzeć 333 odc?

Gdzie można zobaczyć 333 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Chłopaki też płaczą – Idealny wypoczynek przeradza się w miłosny koszmar...

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga przygotowany został w oparciu o realne i wymyślone losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe TVP (zmiana długości odcinków).

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.