"Przysięga": Tragiczny los Maryem i Hasana.... Co wydarzy się w 335 i 336 odc? 

Data: 2021-01-20 08:00:04 Autor: Tamer Adas

Przysięga to emitowany codziennie w Polsce melodramat obyczajowy z Turcji, dostępny za pośrednictwem kanału pierwszego Telewizji Polskiej oraz należącej dla niej platformy vod.tvp.pl, skupiającym się na gronie bohaterów, zmagających się z szalonymi spiskami, intrygami, rozterkami miłosnymi i wyzwaniami życiowymi. Co czeka widzów w 335 i 336 odc Przysięga?

Serial Przysięga to znana turecka telenowela znana w ojczyźnie jako Yemin, która w nieco innej formie jest dostępna do zobaczenia w Polsce. Co się zdarzy w 335 i 336 odcinku?

Obrazek w treści

Przysięga – opis 335 odc

Co stanie się w 335 odcinku Przysięgi? Emir zdradza Reyhan, że marzą mu się narodziny córki. Sehriye spostrzega jak bardzo cierpi jej syn Kemal. Mężczyzna zupełnie nie radzi sobie po rozwodzie z Narin, matka nigdy nie widziała go tak rozbitego. Tymczasem Cavidan przypadkiem dowiaduje się co się stało z wisiorkiem należącym jeszcze niedawno do Gulsum. 

Zafar skłania Emira ku rezygnacji z uczestnictwa w przetargu, w którym ich firma bierze udział i ma naprawdę spore szanse otrzymać zlecenie. Kemal stara się przeprowadzić, szczerą, spokojną rozmowę z Masal. Idzie mu jednak fatalnie.... 

Czytaj także: "Przysięga": Reyhan ostatnie żegna się z Gulsum? Co wydarzy się w 333 i 334 odc?

W głowie Cavidan pojawił się nowy pomysł jak będzie w stanie doprowadzić do zniszczenia Reyhan oraz pozbycia się jej na dobre. Narin przekazuje zaległe pieniądza Kemalowi, które otrzymała od niego w ramach rozwodu.

Przysięga – gdzie obejrzeć 335 odc?

Gdzie można zobaczyć 335 odcinek Przysięga? Najnowszy rozdział historii poznać będzie można w środę, 20 stycznia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Kemal niezwykle cierpi po rozwodzie.... Co wydarzy się w 334 i 335 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 336 odc

Co stanie się w 336 odc Przysięga? Talaz ku zaskoczeniu Cavidan przyjmuje jej zlecenie. Narin przeprowadziła rozmowę z Masal, dzięki której samopoczucie dziewczynki wyraźnie się polepsza. Emir zabrał żonę na wycieczkę, w trakcie której przekaże prezenty Meryem i malutkiemu Hasanowi. Kemal postanowił zamówić ulubioną pizzę Masal, mają nadzieję, że uda mu się nakłonić ją do jedzenia.

Czytaj także: Pojawi się 4 sezon "Korony królów”?

Sehriye przygotowuje obwarzanki, przez co nie usłyszała, że Narin do niej dzwoni. Cemre udaje się skontaktować z Yoncą, natomiast Reyhan obawia się o warunki, w jakich znalazła się Maryem i Hasan.

Przysięga – gdzie obejrzeć 336 odc?

Gdzie można zobaczyć 336 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 21 stycznia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie TVP 1.

Czytaj także: "Hotel Vidago Palace" – nowość TVP, która zastąpi "Królową piękności"

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska doczekała się specyficznego przemontowania, pasującego bardziej pod potrzeby czasowe TVP (zmiana długości odcinków). Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o wyjątkowej miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.