reklama

"Nie kłam, kochanie" – żona potrzebna od zaraz 

Data: 2020-08-06 13:47:02 Autor: pobarski

Nie kłam, kochanie to pochodząca z 2008 r. polska komedia romantyczna w reżyserii Piotra Wereśniaka. Produkcja przedstawia losy młodej Anki, która otrzymuje nietypową propozycję matrymonialną. 

Obrazek w treścifoto: TVN / x-news.pl

Nie kłam, kochanie to komedia romantyczna z udziałem Piotra Adamczyka i Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, która niebawem wyemitowana zostanie w telewizji. Co warto wiedzieć na temat filmu? 

Nie kłam, kochanie – opis

O czym jest film Nie kłam, kochanie? Film Nie kłam, kochanie przedstawia losy młodej kobiety, Anny, która właśnie rozpoczęła studia na architekturze zieleni. Jest nieśmiała, przez co często ma problem w kontaktach z mężczyznami. Ania skrycie podkochuje się w Marcinie, mężczyźnie pracującym w budynku banku w pobliżu jej pracy. Nie ma jednak śmiałości, by zaprosić go na kawę. 

Czytaj także: "Droga do szczęścia" – zacząć od nowa w Paryżu 

Niebawem przystojny bankier traci posadę. Jego jedyną szansą jest zdobycie rodzinnego majątku, którym dysponuje ciotka Nela. Niestety, kobieta stawia jeden warunek – pomoże Marcinowi się utrzymać, jeśli skończy podboje miłosne niczym Casanova, a przedstawi jej narzeczoną. 

Marcin opracowuje sprytny plan, w który wplątuję łatwowierną Ankę. 

Nie kłam, kochanie – obsada

Kto wystąpił w filmie Nie kłam, kochanie? W rolach głównych w produkcji udział wzięli Piotr Adamczyk oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska. W ciotkę Nelę wcieliła się Beata Tyszkiewicz.

Czytaj także: "La Bandida": Dom Gracieli ma kłopoty. Co wydarzy się w 34 i 35 odc La Bandidu? 

Oprócz nich w produkcji zagrali także Grażyna Szapołowska, Magdalena Schejbal, Tomasz Karolak, Sławomir Orzechowski i Rafał Cieszyński. 

Nie kłam, kochanie – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można zobaczyć film Nie kłam, kochanie? Produkcja często emitowana jest w telewizji. 

Niebawem zobaczyć będzie ją można na antenie Polsatu w czwartek, 21 stycznia 2021 roku o godz. 20:00. 

Nie kłam, kochanie – opinie

Film Nie kłam, kochanie otrzymał dość różne opinie. Części widzów film zupełnie nie przypadł do gustu, uzasadniając niskie noty słabym scenariuszem. Inni z kolei twierdzili, że jest to ciekawa komedia z doborową obsadą. 

Nie kłam, kochanie – książka

Nie kłam, kochanie powstało na kanwie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, która powiązana byłaby z tą produkcją. Scenariusz doczekał się swojej książkowej wersji w postaci powieści Nie kłam, kochanie.

Zamiast tego polecić możemy inną książkę – powieść Zapomnij, że istniałem autorstwa Beaty Majewskiej. Publikacja przedstawia losy młodej pani sołtys, która poznaje nowego mieszkańca wsi – Rafała Snarskiego. Były gangster z nieciekawą przeszłością robi piorunujące wrażenie na małomiasteczkowej młodej kobiecie. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nie kłam, kochanie
Ilona Łepkowska, Maja Kotarska0
Okładka książki - Nie kłam, kochanie

Ania młoda i wrażliwa dziewczyna z niełatwą przeszłością. W pracy rozmawia z kwiatami. W domu marzy o mężczyźnie, który ją pokocha. Marcin od razu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo