Kozacka miłość: Stiepan dowiaduje się o współpracy Marysi i Kolewanowa. Co wydarzy się w odcinkach 259 - 263?

Data: 2022-01-10 12:00:06 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnych odc. serii Kozacka miłość: Kolewanow wchodzi w układ z Marysią, Leżniow uwalnia Łukerię, Marysia przyłapuje Kuczniewa w domu Stiepana, a Gładysz przesłuchuje Sofię!

Co jeszcze zdarzy się w 259 - 263 odc. rosyjskiego serialu?

Obrazek w treści

Kozacka miłość to kolejna rosyjska produkcja z wieczornego pasma anteny TVP 2. Co nowego wydarzy się w świecie nowych bohaterów?

Sprawdź, co wydarzy się w konkretnym odcinku (259 - 263) Kozacka miłość

Kozacka miłość – opis 259 odc

Co stanie się w 259 odc Kozacka miłość? Nikoła w końcu odzyskał przytomność, starając się przypomnieć sobie jakie plany ma Kolewanow. Kuczniew rozpoczyna przesłuchanie Soffi.

Przy tej okazji stara się uzyskać od niej czy Stiepana środki finansowe.

Czytaj także: Kozacka miłość: Marysia połączy siły z Kolewanowem przeciw Stiepanowi? Co wydarzy się w odcinkach 251 - 254?

W nocy Sofia umiera, a doktor wspomina Oldze o walce Leżniowa i Karasika. Wasia dochodzi do siebie, chcąc powrócić do swojego domu. W dalszym ciągu pozostaje zła na męża Duni za niewpuszczenie jej.

Gdzie można zobaczyć 259 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 260 odc

Olga dowiaduje się, że Kolewanow odgrywa przerażająca rolę jako maniak-Bułyga! Żona poszukuje Nikoły, podczas gdy Kuczniew w domu matki Stiepana poszukuje tajemniczej skrytki.

Czytaj także: Kozacka miłość: Marysia połączy siły z Kolewanowem przeciw Stiepanowi? Co wydarzy się w odcinkach 247 - 250?

Do cyrkułu przesłane zostaje pismo o rozwodzie Stiepana oraz Marysi, natomiast Kolewanow z Anfisą planuje kolejną intrygę, natomiast początkujące aktorki rywalizują nieuczciwie ze sobą.

260. odcinek wyemitowany zostanie we wtorek, 11 stycznia 2022 roku o godzinie 18:45 na antenie TVP 2.

Kozacka miłość – opis 261 odc

W 261 odcinku Stiepan za sprawą Leżniowa oraz Łukerię dowiaduje się o współpracy Marysii i Kolewanowa, natomiast Gładysz informuje Anfisę o trudnościach doktora. Kobieta próbuje jak najszybciej uprzedzić Kolewanowa. Ten jednak zniknął, wcześniej zamykając w domu wścibskiego Kuczniewa. Niebawem adwokata odnajduje policja.

Czytaj także: Deadpool – Nowotwór jest jego najmniejszym problemem...

Kozacka miłość – opis 262 odc

Co stanie się w 262 odc Kozacka miłość? Leżniow pojawia się w Konstantynowie, spotykając Gruszeńkę. Gładysz próbuje przekonać Onufrienkę, by pochowanie Soffi wzięło na siebie państwo we wspólnym grobie. Gruszeńka chce jednak sama pozyskać pieniądze na pogrzeb.

Leżniow ofiarowuje spore środki na Łukerię, w stanicy dochodzi do konflikty pomiędzy Kozaczkami i Kozakami. Wasilij chce wesprzeć Dunię w gospodarskich pracach.

Czytaj także: Gangi przejmują rządy? – 13. dzielnica

Gdzie wyemitowany zostanie 262 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w czwartek, 13 stycznia 2022 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 263 odc

Co stanie się w 263 odc Kozacka miłość? Serafim chce przyjąć Kiriuszę na ucznia, podczas gdy Olga i Nikoła pragną poczekać na Stiepana w Usiużynie. Niebawem odkryją, że Aliona oraz Ilija przebywają za granicą. Sroka dokonuje kradzieży, próbując poprawić sobie sytuację, podczas poszukiwania pracy. Kuczniew oferuje mu pomoc jako swój pomocnik. Kiriusza opuszcza stanicę, chcąc pomóc zdrowiu Aliony.

Czytaj także: Kozacka miłość: Marysia połączy siły z Kolewanowem przeciw Stiepanowi? Co wydarzy się w odcinkach 251 - 254?

Gdzie można zobaczyć 255 odcinek Kozacka miłość? Nowy epizod trafi na ekrany w piątek, 14 stycznia 2022 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Gdzie obejrzeć odcinki 259 - 263 Kozackiej Miłości?

Poprzednie i wspomniane odcinki (259 - 263 odc.) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu i platformy VOD Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest oryginalną historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje