"Kozacka miłość": Kłótnia pomiędzy braćmi! Co się zdarzy w 25 i 26 odc Kozacka miłość?

Data: 2021-01-08 08:30:01 Autor: tadas

Kozacka miłość to znany rosyjski serial obyczajowy z mocnym akcentem położonym na realistycznie odwzorowanie warunków i specyfiki przełomu XIX oraz XX wieku na Ukrainie, prezentując losy grona bohaterów, których połączyła ze sobą skomplikowana więź nieszczęśliwej miłości. Co czeka fanów w odcinkach 25 i 26 odc Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to serial obyczajowy z 2013 roku, emitowany codziennie za pośrednictwem TVP 2. Co wydarzy się w 24 i 25 epizodzie?

Kozacka miłość – opis 25 odc

Co wydarzy się w 25 odcinku Kozacka miłość? Zosia dała Alionie list z informacjami o Stiepanie, biorąc pod uwagę fakt utrzymywania nad nią aurą kontroli Kolewanowa. Ataman za namową córki oraz żony proponuje Bogdanowi rolę pisarza na stanicy.

Marysia próbuje ze wszystkich sił wesprzeć Oksanę podczas próby pozyskania względów i serca ukochanego. W zamian oczekuje jednak wsparcia przy wyrzuceniu Olgi.

Czytaj także: "Kozacka miłość": Czy Aliona oprze się wpływowi Kolewanowa? Co się zdarzy w 24 i 25 odc Kozacka miłość?

Nikołka wraz z Fiodorem szczerze wyznają, że obaj zakochali się w Rogożynie, natomiast Pankow na prośbę Prystawa udaje się do Rzeszowa. Tam ma się odbyć istotna rozmowa z Kolewanowem.

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 25 odc?

Gdzie można zobaczyć 25 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w piątek, 8 stycznia 2021 roku na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: Mad Max na drodze gniewu – Jak zobaczyć świat, gdy wszystko na zewnątrz jest niebezpieczne?

Kozacka miłość – opis 26 odc

Co stanie się w 26 odc Kozacka miłość? Alona czystym przypadkiem podsłuchuje Kolewanowa oraz Pankowa, dowiadując się jak wygląda prawda. Bogdan jest natomiast wściekły, ponieważ stanowisko pisarza przypadło Stiepanowi.

Ilja błaga Serafima, aby ten wciąż prowadził leczenie jego siostry. Nawet pieniądze nie są wystarczającym powodem.

Czytaj także: "Non-Stop" – powstrzymać zabójcę

Rogożyn bez wiedzy o planach Fiodora, zachęca go do opieki nad Olgą. Przy okazji domaga się od niego, aby ten odpuścił Nikołce. W ten sposób dochodzi do poważne kłótni pomiędzy braćmi....

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 26 odc?

Gdzie można zobaczyć 26 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 11 stycznia na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: Adaptacja książki "Rysa" Igora Brjdyganta wkrótce w Internecie

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest autorską opowieścią osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.