"Kozacka mi這嗆": Czy Timofiej zostanie okradziony? Co si zdarzy w 57 i 58 odc Kozacka mi這嗆?

Data: 2021-02-23 06:20:02 Autor: Tamer Adas

Kozacka miłość to emitowana na antenach Telewizji Polskiej rosyjska produkcja osadzona w XIX i XX wieku. Serial skupia się na losach grona bohaterów, powiązanych z nieszczęśliwą miłością i spiskiem niszczących ich realcje. Co się zdarzy się w 57 i 58 epizodzie Kozacka miłość?

Obrazek w treści 

Kozacka miłość to rosyjska seria z 2013 roku, emitowana codziennie na kanale drugim Telewizji Polskiej. Co się wydarzy w 57 i 58 epizodach?

Kozacka miłość – opis 57 odc

Co się wydarzy w 57 odcinku Kozacka miłość? Miroszka po drastycznym pobiciu przez kozaków ostatecznie odchodzi z tego świata. Zdarzenie to zachodzi bezpośrednio na rękach Serafima. Marysia jest niezwykle zazdrosna o obecność Kati, która jest niepiśmienna. Stiepan obiecuje jej, że wspomoże ją przy nauce czytania.

Czytaj także: Kozacka miłość: Olga jest załamana! Co się zdarzy w 55 i 56 odc Kozacka miłość?

Siemionow wyznacza Gruszynowi maksymalnie upokarzające i durne sprawy, chce go sobie dostosować i ustawić. Tatiana na cmentarzy wspomina Oldze o miłości Aliony oraz Stiepana....

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 57 odc?

Gdzie można zobaczyć 57 odcinek Kozacka miłość? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 23 lutego na antenie TVP 2 od godziny 18:45.

Czytaj także: Kozacka miłość: Upokorzenia Gruszynowa... Co się zdarzy w 56 i 57 odc Kozacka miłość?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Kozacka miłość – opis 58 odc

Co stanie się w 58 odc Kozacka miłość? Olga ma podejrzenia, że rzekomo zmarły Stiepan jest mężem Marysi. Chce to jednak skonsultować z Ilią. Tatiana zdradza, że również widziała zmarłego.

Aby prawda nie wyszła na jaw, Kolewanow wyrzuca Tatianę na wieś.

Czytaj także: Triumf sprawiedliwości – Po drugiej stronie prawa?

Marysia po liście Ustiużyna zabiera Katię ze sobą i wyjeżdża. Timofiej pokazał karczmarzowi swoje kosztowności, nie zdając sobie sprawy z tego, że ten zechce go okraść!

Kozacka miłość – gdzie obejrzeć 58 odc?

Gdzie można zobaczyć 58 odcinek Kozacka miłość? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 24 lutego 2021 roku od godziny 18:45 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Zabójcy – odzyskać dobre imię

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość – książka

Serial Kozacka miłość jest oryginalną historią miłosną osadzoną na przełomie XIX i XX wieku na Ukrainie, którą poznać możecie także za pośrednictwem książki Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696, autorstwa Bartosza Głubisza.

Książkę Jazda Kozacka w Armii Koronnej 1549–1696 kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.